Ponownie 80 zł za konto w Santanderze w programie poleceń + 200 zł za wynagrodzenie

Z końcem lutego zakończył się cieszący dosyć sporą popularnością program poleceń w Santanderze. Oczywiście nic w przyrodzie nie ginie i od początku marca pojawiła się kolejna edycja programu Polecam mój Bank – edycja III dzięki której ponownie można otrzymać 80 zł za konto w Santanderze otwarte w ramach programie poleceń. Oczywiście osoba polecająca także otrzymuje 80 zł za skuteczne polecenie nowego klienta. Zmieniły się nieznacznie warunki samego programu oraz okres karencji. Dodatkowo można otrzymać 200 zł w ramach trwającej promocji  200 zł za konto z wynagrodzeniem – edycja II. Wystarczy przenieść do Santandera swoje wynagrodzenie. Obie akcje trwają do 30.04.2019 r.


Aby skorzystać z programu poleceń Santandera i otrzymać 80 zł należy być nowym klientem Santandera, który nie posiadał w tym banku konta osobistego od 01.03.2018 r. To przesunięty o kilka miesięcy okres karencji. Można otworzyć Konto Jakie Chcę lub Konto VIP, koniecznie z kartą debetową i dostępem do bankowości internetowej. Co ciekawe (przy takich akcjach) można polecić także konto dla osoby małoletniej (od 13 roku życia). Samą umowę można zawrzeć w placówkach Santandera, poprzez infolinię lub stronę internetową. Należy bezwzględnie wpisać otrzymany od osoby polecającej kod polecenia w trakcie składania wniosku o otwarcie konta. Należy także wyrazić zgody marketingowe i handlowe, zgodę na korespondencję elektroniczną oraz zgodę na ujawnienie informacji niezbędny do przeprowadzenia zasad programu poleceń, jak też podać numer telefonu oraz e-mail do kontaktu (co jest formalnością). Takie same zgody powinna mieć wyrażone osoba polecająca.

Aby otrzymać 80 zł za konto w programie poleceń należy:
 • Zalogować się do aplikacji mobilnej albo do bankowości internetowej do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.
 • Wykonać transakcje bezgotówkowe albo BLIK na kwotę minimum 300 zł do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta (nie później niż do 31.05.2019 r.).

Tym razem trzeba wydać kartą o 100 zł więcej. Premia za otwarcie konta z polecenia zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunku otrzymania nagrody. Osoba polecona za skuteczne polecenia otrzymuje także 80 zł, a za skuteczne 10 poleceń dodatkowe 100 zł. Osoba polecająca musi posiadać konto osobiste z dostępem do internetu, mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe, zaakceptować regulamin akcji poleceń oraz wygenerować i podać osobie poleconej Kod Polecający. Kod Polecenia można wziąć od rodziny/znajomych, lub skorzystać z mojego kodu 1011462156.

80 zł za konto w Santanderze w programie poleceń + 200 zł za wynagrodzeniePo otwarciu konta można samemu zarejestrować się w programie i polecać konta. A Konto Jakie Chcę jest prowadzone za darmo lub kosztuje 3 zł – koszt karty debetowej – szczegóły niżej. Wniosek o konto osobiste w programie poleceń Santander można złożyć tutaj:

Ponownie do 280 zł za konto w Santanderze


Dodatkowo trwa promocja, w ramach której można otrzymać do 200 zł za przelewanie na konto osobiste swojego wynagrodzenia. Aby otrzymać premię za wynagrodzenie należy nie posiadać konta osobistego w Santanderze w okresie od 01.04.2018 r. do 31.01.2019 r. Okresy karencji w ramach obu akcji różnią się tylko o miesiąc. Należy pamiętać, że w promocji udział biorą tylko konta indywidualne. Santander wypłaca 4 x 50 zł za przelewanie swojego wynagrodzenia, czyli łącznie łatwo otrzymuje się 200 zł.

200 zł za konto z wynagrodzeniem w Santanderze – warunki promocji:
 • Otwarcie w okresie promocji – do 30.04.2019 r. Konta Jakiego Chcę lub Konta VIP z kartą debetową oraz dostępem do internetu.
 • Złożenie poprzez bankowość internetową lub infolinię dyspozycji przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto osobiste.
 • Przelewanie wynagrodzenia/renty/emerytury/świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w wysokości minimum 1.000 zł przez 4 miesiące.

Warunek wpływu wynagrodzenia będzie badany począwszy od złożenia dyspozycji przez 4 miesiące, od daty pierwszego wpływu. Promocja trwa do 30.09.2019 r., czyli do tego czasu należy zapewnić 4 wpływy wynagrodzenia (np. w marcu – czerwcu, lub np. w maju – sierpniu). Brak wpływu wynagrodzenia w jednym miesiącu nie oznacza wykluczenia z promocji, o ile czwarty wpływ zostanie zaksięgowany do końca września. Premia w wysokości 50 zł zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca, po zaksięgowaniu wynagrodzenia w Santanderze. Z doświadczenia wiem, że Santander czasami nie wypłaca premii ale uwzględnia z reguły wszystkie złożone reklamacje (choć rozpatruje je bardzo długo).


Dodatkowo można otworzyć Konto Systematyczne z oprocentowaniem 2,70% do kwoty 20.000 zł po ustanowieniu automatycznego oszczędzania, czyli zlecenia stałego z Konta Jakiego Chcę lub Konta VIP. A można posiadać 5 Kont Systematycznych więc oprocentowanie może tak naprawdę wynieść 2,70% do kwoty 100.000 zł. Wystarczy zadeklarować oszczędzanie na minimum 20 zł. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje aż do 29.06.2019 r., a oprocentowanie standardowe oraz ponad 20.000 zł to bardzo słabe 0,40%.

80 zł za konto w Santanderze w programie poleceń + 200 zł za wynagrodzenie


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • Opłata za kartę – do wyboru:
  • 0 zł w przypadku wykonania co najmniej 5 płatności bezgotówkowych (standardowa opłata 5 zł), lub
  • stała miesięczna opłata w wysokości 3 zł.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK, 5 zł wypłatę z bankomatów obcych (abonament na bezpłatne wypłaty – 7 zł, 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych dla osób poniżej 26 roku życia).
 • Darmowe przelewy natychmiastowe.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja III.

Regulamin promocji 200 zł za konto z wynagrodzenie – edycja II.

Regulamin promocji Konto Systematyczne z bonusem 2.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

1 Komentarz

 1. Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 80 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej edycji: 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.