Ponownie 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Na początku stycznia sporą popularnością cieszyła się promocja Banku Millennium Z kartą kredytową możesz więcej dzięki której za w prosty sposób można było otrzymać premią 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium. W dniu dzisiejszym pojawiła się podobna akcja Zdobądź więcej dzięki której ponownie można otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium. Jedyne co trzeba zrobić to aplikować o kartę przez bankowość mobilną lub internetową i wykonywać odpowiednie transakcje bezgotówkowe. Promocja dotyczy pierwsze 3.000 osób i będzie trwać do osiągnięcia tej puli lub do 31.03.2019 r. Poprzednio pula promocyjna wyczerpała się dosłownie w ciągu 2 dni, także i tutaj właściwie jest tylko chwila na zapisanie się do akcji.

W ramach poprzedniej akcji Bank Millennium zorganizował konkurs, w którym nagrodę dostawało pierwsze 2.000 osób, a reszta mogła, ale niekoniecznie musiała dostać premię. Tym razem bank zastrzegł, że Wnioski o Kartę, które mogą być zakwalifikowane do otrzymania Bonusu, można składać do momentu wyczerpania puli 3000 wniosków, ale nie dłużej niż do dnia 31 marca 2019 r. O wyczerpaniu puli Bank poinformuje niezwłocznie na www.bankmillennium.pl., na stronach produktowych kart biorących udział w promocji (zakładka Produkty/Karty płatnicze/ Karty kredytowe. To już o wiele uczciwsze podejście do tematu.

Promocja dotyczy tych klientów Banku Millennium, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadają w tym banku karty kredytowej – okres karencji został zaostrzony o równo rok. Zmieniły się także warunki otrzymania premii.

Aby otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
  1. Zawnioskować o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną lub internetową.
  2. Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub blik w kwocie 300 zł w 3 kolejnych okresach:
  • Do końca kwietnia.
  • W maju.
  • W czerwcu.

Ponownie 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Taka uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Ale poza tym to tyle. Do otrzymania nagrody będzie uprawnione pierwsze 3.000 osób, które złożą odpowiedni wniosek i oczywiście wykonają promocyjne transakcje. Premia 200 zł zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca lipca. Dodatkowo po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji będzie zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową. Standardowa opłata to 7,99 zł, niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Warta (chyba, że ktoś chce mieć) wyłączyć dodatkowo płatne ubezpieczenia (pierwszy miesiąc jest za darmo).

Można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCardGold. Najkorzystniejszeto karty Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można tak zyskać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart.


Karta Impresja – 5% zwrot w sklepach:
Karta Alfa – 5% zwrot w sklepach:Ponownie 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Ci, którzy nie mają jeszcze konta w Banku Millennium mogą je otworzyć w promocji Zyskaj 200 zł. Akcja ta skierowana jest do osób, które dotychczas nie otwierały konta w Banku Millennium w ramach jakiejkolwiek promocji. Jak widać warto być klientem Banku Millennium. Więcej o tej dobrej promocji pisałem tutaj:

Pozostali mogą skorzystać z programu poleceń Lubię to polecam i otrzymać np. 90 zł zwrotu za zakupy lub 4 bilety do kina. Szczegóły tutaj.

Ponownie 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.