Kolejne 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Bank Millennium po krótkiej przerwie postanowił przedłużyć cieszącą się sporą popularnością akcję, dzięki której można otrzymać 200 zł za kartę kredytową. Ponownie dzięki programowi Wiosenna promocja można poprzez umiarkowane aktywne korzystanie otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium. Warunki otrzymania nagrody – wykonywania transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK przez kolejne 3 miesiące w kwocie 300 zł. Promocja trwa do 30.04.2019 r. lub do wyczerpania puli 3.000 uczestników. Takie akcje kończą się w Banku Millennium z reguły przed czasem.

Aby wziąć udział w promocji należy zawnioskować o kartę kredytową w bankowości internetowej (Millennet) lub Mobilnej,  przy czym w aplikacji mobilnej musimy mieć taką ofertę. Promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych w Banku Millennium, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadali głównej karty kredytowej.

Aby otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
  1. Zawnioskować o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną lub internetową.
  2. Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub blik w kwocie 300 zł w 3 kolejnych okresach:
  • Do końca maja.
  • W czerwcu.
  • W lipcu.

Do otrzymania nagrody będzie uprawnione pierwsze 3.000 osób, które złożą odpowiedni wniosek i wykonają promocyjne transakcje. Premia 200 zł zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca sierpnia – umowa o kartę nie może być wtedy w trakcie wypowiedzenia. Dodatkowo po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji będzie zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł, niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Należy wyłączyć także ewentualne, dodatkowo płatne ubezpieczenia (pierwszy miesiąc jest za darmo).

Można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCardGold. Najkorzystniejsze to karty Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można tak zyskać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart. Sam posiadam kartę kredytową w Banku Millenium otwartą w ramach poprzedniej promocji – po kilku miesiącach od otwarcia konta taką propozycję dostałem na oświadczenie. A obecnie można otworzyć konto osobiste Konto 360º w ramach 4 edycji programu Lubię to polecam z nagrodami do 90 zł – szczegóły tutaj:


Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać i nie wykonywać takich transakcji.


Karta Impresja – 5% zwrot w sklepach:Kolejne 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium
Karta Alfa – 5% zwrot w sklepach:Ponownie 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Kolejne 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.