400 zł na karcie Moja Biedronka za kartę kredytową Citibanku

W Citibanku pojawia się z końcem roku co raz więcej promocji dotyczących kart kredytowych. Kilka dni temu pisałem o możliwości otrzymania 15.000 punktów w Programie Priceless Specials wartych co najmniej 300 zł – szczegóły tutaj. Pojawiła się także promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj zasilenie Karty Lojalnościowej „Moja Biedronka” o wartości 400 zł. Jak sama nazwa akcji mówi za darmową kartę Citi Simplicity można otrzymać 400 zł na karcie Moja Biedronka. Premia dosyć spora, niestety w ramach tej akcji obowiązuje dosyć rygorystyczny i szeroki okres karencji, czyli obowiązek braku posiada produktów w Citibanku. Nowa akcja promocyjna trwa do 06.03.2019 r.

Z tej solidnej promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.06.2015 r. nie posiadały w Citibanku żadnych produktów. Wykluczeni są posiadacze głównych kart kredytowych, pożyczek gotówkowych, kredytów i pożyczek hipotecznych, kont osobistych i rachunków oszczędnościowych. Niestety okres i zakres karencji wyklucza mnie i bardzo wiele chętnych osób, bo każdy szanujący się łowca promocji bankowych przygodę z Citibankiem już ma albo miał za sobą. Ja w 2016 otrzymałem tablet za kartę kredytową Citibanku i od tej pory czekam na odpowiednią promocję.

Aby otrzymać 400 zł na Karcie Moja Biedronka za kartę kredytową Citibanku należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji do 06.03.2019 r.
  • Wyrazić zgód marketingowe i handlowe.
  • Wpisać numer aktywnej karty Moja Biedronka, która zostanie zasilona premią.
  • Wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej niezbędnej w celu realizacji zasad promocji.
  • Do końca szóstego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową (data widoczna będzie na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Do końca szóstego miesiąca , następującego miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 1.200 zł.

400 zł na karcie moja biedronka citi simplicity Citbank

O otrzymaniu nagrody Citibank poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do końca następnego miesiąca, po miesiące spełnienia warunków akcji. Zasilenie wskazanej, aktywnej karty Moje Biedronka nastąpi w ciągu 60 dni od daty powiadomienia przez Citibank. Nagroda będzie ważna przez 12 miesięcy, a zasilona kwota na karcie Moja Biedronka będzie mogła być wydawana wielokrotnie do momentu wyczerpania środków na karcie. Jednorazowo będzie można w ten sposób zapłacić za zakupy do kwoty 100 zł. I to właściwie wszystko. Wszystkich zainteresowanych darmową kartą kredytową Citi Simplicity z nagrodą 400 zł na karcie Moja Biedronka zapraszam tutaj:

400 zł na karcie moja biedronka citi simplicity Citbank


Akcję można połączyć (po założeniu karty) z promocją 150 zł za konto osobiste w Citibanku (trwającą do 31.12.2018 r.) – szczegóły tutaj:

400 zł na karcie moja biedronka citi simplicity Citbank


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

O  kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 18 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto (2.5000 zł netto w przypadku działalności gospodarczej). Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej…Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

400 zł na karcie moja biedronka citi simplicity Citbank

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.