Promocje bankowe raport lipiec 2016

Promocje bankowe raport lipiec 2016

Witam. Po raz dwudziesty któryś publikuję na swojej stronie raport Promocje bankoweczyli comiesięcznego podsumowanie tego, co, ile i w jaki sposób udało mi się zarobić dzięki powszechnie dostępnym promocjom bankowym. Od długiego czasu co miesiąc pokazuję, jak w prosty sposób można dorobić kilkadziesiąt czy nawet kilkaset złotych w postaci dodatkowych premii. Wszystkich zainteresowanych zarabianiem na bankach zapraszam do przejrzenia raportu za lipiec.

W poprzednim miesiącu zanotowałem wpływy w wysokości 50 zł dzięki T-Mobile Usługi Bankowe oraz Orange Finanse. W lipcu nic się nie zmieniło – otrzymałem dokładnie takie same premie. Dodatkowo trzymałem 81 zł (100 zł minus podatek) za polecenie karty kredytowej z premią 300 zł w T-Mobile Usługi Bankowe mojemu dobremu koledze. Czyli łącznie lipiec zamykam kwotą 131 zł. Moja narzeczona otrzymała łącznie 50 zł – po 25 zł od T-Mobile Usługi Bankowe i Orange Finanse. Razem daje to całkiem niezłą kwotę 181 zł, które dopisujemy do naszego miesięcznego budżetu.

Standardowo podsumowuje moje wpływy z promocji bankowym po każdym miesiącu. Od początku roku dzięki uprzejmości banków otrzymałem dodatkowe 615,77 zł. I to właściwie przy zerowych kosztach własnych. Nie pamiętam, żebym zapłacił jakoś opłatę bankową w tym roku. Średnia miesięczna wychodzi ponad 88 zł – trochę wzrosła od poprzedniego miesiąca. Do celu – 1.000 zł na koniec roku zbliżam się całkiem szybko. Tym bardziej, że źródło promocji bankowych dla mnie nie wysycha.

Regularne wpływy w wysokości 15 zł będę otrzymywał do  T-Mobile Usługi Bankowe (skromniejsze bo zostaję przy wariancie bezpiecznym) i Orange Finanse. Dostanę również 250 zł za konto osobiste w Credit Agricole w promocji 250 zł za przeniesienie oraz 100 zł za zamknięcie oraz 300 zł dzięki poleconej karcie kredytowej z premią 300 zł w T-Mobile Usługi Bankowe. Dodatkowo w sierpniu założę konto osobiste w ING Banku Śląskim z premią 100 zł (wpłynie w przyszłym roku). Moja narzeczona również korzysta z promocji w Credit Agricole, jak też z promocji mBanku w której 250 zł jest niemal pewne. A, że ostatnio wydatków jest sporo to nawet więcej.

Moje premie z promocji bankowych:

  • Łącznie od początku roku – 615,77 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 2.502,27 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 4.709,40 zł.

Ja przekroczyłem magiczną kwotę 2.500 zł a razem magiczną kwotę 5.000 zł przekroczymy pod koniec roku. Jak już pisałem wcześniej oboje dzięki bankom otrzymujemy średnio 170 zł miesięcznie i to tylko przy okazji bez żadnych większych kombinacji. Za kwotę 4.700 zł można pojechać już na dobre wakacje. Albo mieć pieniądze na kilka rat kredytu hipotecznego. Próbuję zarazić znajomych w pracy tematem promocji bankowych ale niestety idzie opornie. Wszyscy wykręcają się brakiem czasu. Pewnie tego zdania i tak nie przeczytają. A jak widać w prosty sposób można na bankach zarabiać bo promocji jest całkiem sporo. Z aktualnym propozycjami banków można się zapoznać tutaj:


NAJLEPSZE PROMOCJE BANKOWE LIPIEC 2016

Promocje bankowe raport lipiec 2016

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.