Lokata Halloween w Idea Banku

lokata halloween październik idea bank

W Idea Banku po raz kolejny pojawiła się krótkoterminowa, dobrze oprocentowana lokata. Nowa propozycja Idea Banku to 1-miesięczna Lokata Halloween z oprocentowaniem 3,50%. To bardzo wysokie oprocentowanie, wyższe, niż na zaproponowanej ostatnio 13-dniowej Lokacie Wielkiej Trzynastce. Jak zwykle w przypadku promocyjnych lokat w Idea Banku nie ma obowiązku wpłaty nowych środków czy otwarcia konta osobistego. Lokata Halloween będzie w ofercie do odwołania, nie krócej niż do 28.10.2015 r. Czyli można się spodziewać, że o wiele dłużej. Lokata w dniu 30.10.2015 r. zniknęła z oferty Idea Banku.

Lokata Halloween – warunki:

  • Bez konieczności otwierania konta osobistego oraz wpłaty nowych środków.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
  • 1-miesięczna okres Lokaty Halloween.
  • Lokata Halloween odnawia się na taki sam okres na standardowym (bardzo niskim) oprocentowaniu.
  • Możliwość założenia online, przez telefon i w placówkach Idea Banku.
  • Czas na opłacenie wniosku – 5 dni.
  • Zerwanie Lokaty Halloween przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.

Nadal w ofercie Idea Banku znajdują się pozostałe opisane przeze mnie lokaty: Lokaty Power, Lokata Babie Lato, Lokata Oby do Wiosny, Lokata Wielka Trzynastka oraz Lokata Tylko Dziś. Nie zmieniła się także pozostała, standardowa oferta Idea Banku o której więcej pisałem tutaj. Jak zwykle nowych klientów Idea Banku zachęcam najpierw do założenia 3-miesięcznej Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Lokata halloween


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.