Ponownie: Lokata Wielka Trzynastka w Idea Banku

lokata wielka trzynastka październik 2015 idea bank

W Idea Banku po niespełna 3 tygodniach przerwy pojawiła się ponownie Lokata Wielka Trzynastka. Lokata Wielka Trzynastka to tym razem także 13-dniowa lokata z oprocentowaniem 3,25%. To kolejna edycja tej nietypowej pod względem terminu ale dobrze oprocentowanej lokaty. Oprocentowanie w przypadku obecnej edycji Lokaty Wielka Trzynastka jest wyższe o 0,12%. Standardowo nie ma obowiązku otwierania konta osobistego ani wpłaty nowych środków. Lokata Wielka Trzynastka będzie w ofercie do odwołania, nie krócej niż do 21.10.2015 r.  Lokata w dniu 30.10.2015 r. zniknęła z oferty Idea Banku.

Lokata Wielka Trzynastka – warunki:

  • Bez konieczności otwierania konta osobistego oraz wpłaty nowych środków.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
  • 13-dniowy okres Lokaty Wielka Trzynastka.
  • Lokata Wielka Trzynastka odnawia się na taki sam okres na standardowym (bardzo niskim) oprocentowaniu.
  • Możliwość założenia online, przez telefon i w placówkach Idea Banku.
  • Czas na opłacenie wniosku – 5 dni.
  • Zerwanie Lokaty Wielka Trzynastka przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.

Nadal w ofercie Idea Banku znajdują się dobrze oprocentowane Lokaty Power, Lokata Babie Lato, Lokata Oby do Wiosny oraz Lokata Tylko Dziś. Nie wspominając nawet o pozostałej ofercie Idea Banku o której więcej pisałem tutaj. Jak zwykle nowych klientów Idea Banku zachęcam najpierw do założenia 3-miesięcznej Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Lokata Wielka Trzynastka a lokata happy


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.