Konto osobiste z oprocentowaniem

promocje bankowe

Witam. Z reguły piszę o dobrze oprocentowanych lokatach i kontach oszczędnościowych. O kontach osobistych piszę raczej tylko przy okazji specjalnych promocji, gdy można otrzymać dodatkowe pieniądze czy nagrody za ich założenie i aktywne używanie. Z reguły konta osobiste nie są w ogóle oprocentowane lub są oprocentowane na poziomie 0,10% czy 0,01%. Co nie znaczy, że nie trafiają się wyjątki z przyzwoitym oprocentowaniem.. Dzisiaj przeanalizuję kilka kont osobistych, na których banki oferują wysokie oprocentowanie. Gdzie? Na jaki procent? Do ilu? Na jakich warunkach? Odpowiedzi w dalszej części artykułu – zapraszam.


T-Mobile konto. Na koncie osobistym w T-Mobile Usługi Bankowe można otrzymać oprocentowanie w wysokości 3% do kwoty 5.000 zł. Warunkiem jest wpływ z tytułu wynagrodzenia, stypendium, renty lub emerytury z ZUS. Nadwyżka ponad 5.000 zł oprocentowana jest na 0,10% a od 31.03.2015 r. w ogóle nie będzie oprocentowana. Można skorzystać także z promocji 500 zł zwrotu za zakupy. Zwrot wynosi 5% kwot transakcji wykonanych kartą debetową MasterCard NFC. Limit zwrotu wynosi 50 zł miesięcznie i 500 zł w danym roku kalendarzowym.

Prowadzenie T-Mobile konta jest bezwarunkowo bezpłatne. Bezpłatna jest także obsługa karty debetowej, wypłata we wszystkich bankomatach na świecie, wszystkie przelewy internetowe oraz 10 pierwszych przelewów natychmiastowych miesięcznie. Promocyjne oprocentowanie dotyczy kont otwartych po 01.05.2015 r. i obowiązuje do 31.09.2015 r. Zysk z oprocentowania to 10,13 zł miesięcznie. Wszystkich zainteresowanych kontem w T-Mobile Usługi Bankowe zapraszam tutaj:

konto osobiste z oprocentowaniem t-mobile konto


eKonto Mobilne w mBanku. Na eKoncie Mobilnym w mBanku obowiązuje oprocentowanie w wysokości 4% do kwoty 3.000 zł. Środki ponad tą kwotę nie są oprocentowane w ogóle. Nie trzeba spełniać dodatkowych warunków, ale eKonto Mobilne dostępne jest tylko dla nowych klientów mBanku.

Prowadzenie eKonta Mobilnego jest darmowe. Bezpłatna jest obsługa karty debetowej i bezpłatna będzie dla klientów otwierających eKonta Mobilne do 15.02.2015 r. Jednak dla konto otwieranych od 16.02.2015 r. opłata za kartę debetową wyniesie 4 zł . Będzie można jej uniknąć wykonując transakcje bezgotówe na kwotę co najmniej 200 zł. Od 08.04.2015 r. będzie to odpowiednio 6 zł oraz 300 zł. Bezpłatne są wszystkie przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów sieci: Euronet, BZ WBK oraz Planet Cash. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do odwołania. Zysk z oprocentowania to 8,10 zł miesięcznie. Wszystkich zainteresowanych eKontem Mobilnym w mBanku zapraszam tutaj:

konto osobiste z oprocentowaniem eKonto mobilne mBank


Konto Prestige w Eurobanku. Na Koncie Prestige w Eurobanku w ramach promocji można otrzymać oprocentowanie w wysokości aż 4% ale tylko do kwoty 3.000 zł. Reszta środków na Koncie Prestige oprocentowana jest na 0,75%. Warunek, który trzeba spełnić aby otrzymać oprocentowanie w wysokości 4% to przelew wynagrodzenia, renty lub emerytury na Konto Prestige. Można także zyskać do 5% zwrotu za płatności kartą za usługi w kategorii sport, rozrywka i rekreacja. Maksymalnie można otrzymać 60 zł miesięcznie i 720 zł rocznie. Przy Koncie Prestige są także darmowe ubezpieczenia: Home Assistance, Medical Assistance, Assistance sprzętu komputerowego oraz Usługi Concierge.

Prowadzenie Konta Prestige kosztuje aż 21 zł miesięcznie. Opłaty za prowadzenie można uniknąć, gdy suma wpływów na Konto Prestige osiągnie 3.000 zł, lub średnie saldo na tym koncie wynosi 50.000 zł. Opłaty nie jest pobierana także, gdy Konto Prestige służy do spłaty kredytu gotówkowego czy hipotecznego w wysokości co najmniej 30.000 zł. Bezpłatne są wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych oraz przelewy internetowe. Obsługa karty debetowej kosztuje 3,45 zł lub 3,95 zł, ale Eurobank nie pobiera tej opłaty po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 200 zł. Promocyjne oprocentowanie Konta Prestige obowiązuje do 31.12.2015 r. Zysk z oprocentowania to 8,10 zł miesięcznie. Wszystkich zainteresowanych kontem w Eurobanku zapraszam tutaj:

konto osobiste z oprocentowaniem konto prestige eurobank


Jak widać można jeszcze w kilku bankach mieć wysoko oprocentowane konto osobiste. Choć oprocentowanie ograniczone jest do niewielkiej kwoty. Z drugiej strony warunki, które trzeba spełnić nie są bardzo trudne. Jest jeszcze jeden bank, który proponuje solidne oprocentowanie na koncie osobistym. To BIZ Bank, gdzie na Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowym obowiązuje oprocentowanie w wysokości 2% od kwoty 1.000 zł do 200.000 zł. Jednak pierwszy tysiąc nie jest oprocentowany, co mocno obniża atrakcyjność tego konta osobistego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.