Grudniowa Lokata Extra Meritum Banku

lokata extra

W ofercie Meritum Banku pojawiła się dawno już niewidziana Lokata Extra. Kiedyś oprocentowanie tej lokaty deklasowało konkurencję, obecnie Lokata Extra to 6-miesięczna lokata na nowe środki z oprocentowaniem 3,40%. Czyli jest to po prostu kolejna dobra 6-miesięczna lokata z solidnym oprocentowaniem – niestety Meritum Bank nie jest już tak agresywnym graczem na rynku lokat jak jeszcze kilka miesięcy temu.

<<<Szczegóły nowej oferty depozytowej Meritum Banku>>>

Lokata Extra dostępna jest jedynie dla nowych klientów i/lub nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania obliczony na dzień 30.11.2014 r. Tak jak poprzednio nowymi środkami dla Meritum Banku nie są środki przelewane z rachunków prowadzonych na rzecz współmałżonków i pełnomocników do rachunków klientów, którzy otwierają Lokatę Extra. Jeśli wpłacone środki na Lokatę Extra nie okażą się być nowymi, to oprocentowanie po 21 dniach zostanie obniżone do 1,40%. Czyli Meritum Bank zredukuje stawkę aż o 2%.

Minimalna kwota Lokaty Extra to 1.000 zł, maksymalnej kwota jest trudno osiągana – 10.000.000 zł. Do otwarcia Lokaty Extra nie jest wymagane konto osobiste w Meritum Banku. Lokatę Extra można założyć jedynie przez internet ponieważ oferta nie jest dostępna w placówkach banku. Lokata Extra odnawia się automatycznie na kolejny okres na standardowym oprocentowaniu (obecnie 3%). Pozostała oferta depozytowa Meritum Banku nie jest już tak atrakcyjna – o jej szczegółach pisałem tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.