600 zł za kartę kredytową w Citibanku

Witam. W Citibanku skończyły się w końcówce poprzedniego miesiąca sensowne promocje kart kredytowych i promocja konta osobistego. Ale to nic bo promocja konta osobistego została wznowiona – pisałem o tym tutaj. Pojawiła się także promocja Prosta oferta z Kartą Kredytową Citibank w ramach której tym razem można otrzymać w dosyć łatwy sposób 600 zł za kartę kredytową w Citibanku. Obecnie wystarczy wykonywać po 20 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę aby otrzymać 100 zł zwrotu na kartę. Nowa promocja trwa do 31.01.2024 r. Dodatkowo do 29.12.2023 r. można otrzymać extra 100 zł na Allegro.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Citibank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z nowej promocji karty kredytowej mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.03.2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety mnie jako byłego posiadaczy karty kredytowej Citibank od razu odrzuca. Z komentarzy na internecie wynika, że nie tylko mnie. I tutaj ciekawostka bo złożyłem sam wniosek już Pani do mnie dzwoniła i potwierdzała już witałem się z nagrodą ale poprawiła moje imię – L na Ł i dostałem sms-a z decyzją negatywną.

Aby otrzymać do 600 zł za kartę kredytową Citibanku należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji.
  • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku lub paski z wypłaty za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni roboczych (strona tutaj).
  • Zawrzeć umowę na podstawie złożonego wniosku oraz w aplikacji mobilnej aktywować kartę.
  • W pierwszym, drugim, trzecim, czwartym, piątym i szóstym pełnym miesiącu, po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać transakcję lub transakcje bezgotówkowe o dowolnej wartości. Zwrot 5 zł za każdą transakcję, do 100 zł miesięcznie.

<<<Strona promocji do 600 zł za kartę kredytową Citibanku>>>

600 zł za kartę kredytową w Citibanku

Warunki są bardzo łatwe do spełnienia. Za każdą transakcję bezgotówkową otrzymujemy 5 zł. Nie ważne jej wartość – możemy na kasie samoobsługowej w Biedronce czy Lidlu zakupić jedna po drugiej 20 kajzerek i otrzymamy maksymalną nagrodę. Jak zrobimy mniej transakcji to dostaniemy mniejszą premię ale opłaca się choćby kupować te kajzerki. Dodatkowa Nagroda II to zwolnienie z opłaty rocznej przez okres jednego roku. Standardowo to 12 zł niepobierane w przypadku wydania 1.000 zł w ciągu miesiąca rozliczeniowego. Powiadomienia o przyznaniu nagród będą przychodzić w bankowości internetowej do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania i będą zmniejszały saldo zadłużenia lub tworzyły nadpłatę.


Uwaga w ramach dodatkowej oferty Ekstra 100 zł do Allegro z Kartą Kredytową Citibank osoby, które do 29.12.2023 r. złożą wniosek o kartę w promocji a później aktywują ją przez aplikację mobilną otrzymają dodatkowe 100 zł na Allegro. Oferta jest ograniczona do 250 osób ale nadal dostępna. Kod do wykorzystania w serwisie Allegro przyjdzie w ciągu 5 dni i będzie ważny do 30.06.2024 r. Można go wykorzystać w częściach.


Dodatkowo w ramach promocji opłata za wydanie i obsługę karty przez cały rok będzie wynosiła 0 zł. standardowo 12 zł, niepobierane w przypadku wydania 1.000 zł). Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 kolejnych miesięcy ponieważ nowa karta kredytowa Citi Simplicity nie jest bezwarunkowo bezpłatna. Do czasu otrzymania premii kartę należy oczywiście posiadać, ale później nie ma takiego obowiązku i można przemyśleć współpracę z Citibankiem. Wszystkich zainteresowanych premią do 600 zł za za kartę kredytową Citibanku zapraszam tutaj:

600 zł za kartę kredytową w Citibanku


Regulamin oferty Prosta oferta z Kartą Kredytową Citibank.

Regulamin oferty Ekstra 100 zł do Allegro z Kartą Kredytową Citibank.


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 23,15% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną (12 zł). Dodatkowo należy uważać na inne dodatkowe opłaty lepiej nie aktywować dodatkowych opcji. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł.  Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.