Do 250 zł za konto w PKO BP w programie poleceń

Witam. Po krótkiej, dziesięciodniowej przerwie w PKO BP pojawiła się kolejna edycja programu poleceń Polecam PKO Bank Polski w ramach której można otrzymać do 250 zł za konto w PKO BP. Przy czym polecający może otrzymać 50 zł, 100 zł lub nawet 200 zł, a polecony może otrzymać 50 zł, 100 zł lub 200 zł czy 250 zł (dla kont premium) za otwarcie konta w PKO BP z polecenia. Warunki nowej akcji są jak zwykle bardzo łatwe do spełnienia a sama akcja trwa do 31.12.2023 r.

Aby wziąć udział w akcji i otrzymać premię nie można mieć od 05.07.2010 r. konta osobistego. A dokładnie okres karencji wynosi 36 miesięcy od daty startu akcji podanej w regulaminie. Nie można być także w trakcie rozpatrywania wniosku o konto. Posiadanie konta w pokrewnym banku – Inteligo – nie wyklucza z udziału w akcji. Aby otrzymać premię za otwarcie konta z polecenia należy złożyć wniosek o konto osobiste w PKO BP z odpowiednim kodem polecenia (nr telefonu osoby polecające). Najlepiej poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny lub gdy nie mamy w gronie najbliższych takiej osoby to można zostawić prośbę w komentarzu lub napisać do mnie (prosteoszczedzanie@gmail.com) to podam taki kod od zaprzyjaźnionej osoby.

Standardowo do otrzymywania premii niezbędna jest zgoda na działania marketingowe prowadzone przez PKO BP. Osobą polecającą powinna oczywiście na początku zarejestrować się w programie poleceń W promocji można tym razem polecić PKO Konto dla Młodych, PKO Konto za Zero i PKO Konto bez Granic, Produkt Bankowości Osobistej Konto Aurum, Produkt Bankowości Osobistej Konto Platinum II. Dodatkowo można w pakiecie otworzyć Konto Dziecka (do 13 roku życia). Od typu otwartego konta zależna jest premia za polecenie, a także otwarcie konta. Aby móc polecać konta należy być posiadaczem takowego od co najmniej 07.04.2023 r. (90 dni od daty startu programu).

Do 250 zł za konto w PKO BP w programie poleceń

Od 50 zł do 250 zł za konto w PKO w ramach programu poleceń – warunki akcji:
Dla PKO Konto za Zero:
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie za pomocą karty debetowej co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych i co najmniej trzech płatności BLIK.
  • Lub:
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie płatności kartą i/lub BLIK na kwotę co najmniej 500 zł.
 • Premia 100 zł.
Dla PKO Konta bez Granic:
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie za pomocą karty debetowej co najmniej trzech transakcji bezgotówkowych i co najmniej 3 płatności BLIK.
  • Lub:
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie płatności kartą i/lub BLIK na kwotę co najmniej 1.000 zł.
 • Premia 150 zł.
Dla PKO Konta dla Młodych:
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie za pomocą karty debetowej co najmniej jednej transakcji bezgotówkowych i co najmniej jednej płatności BLIK.
  • Lub:
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie płatności kartą i/lub BLIK na kwotę co najmniej 200 zł.
 • Premia 50 zł.
Dla Konta Aurum:
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie za pomocą karty debetowej co najmniej jednej transakcji bezgotówkowych i co najmniej jednej płatności BLIK.
  • Lub:
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie płatności kartą i/lub BLIK na kwotę co najmniej 1.000 zł.
 • Premia 200 zł.
Dla Konta Platinum II:
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie za pomocą karty debetowej co najmniej jednej transakcji bezgotówkowych i co najmniej jednej płatności BLIK.
  • Lub:
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie płatności kartą i/lub BLIK na kwotę co najmniej 1.500 zł.
 • Premia 200 zł.
Dla PKO Konto Dziecka (tylko w pakiecie z innym kontem dla dorosłych):
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie za pomocą karty debetowej co najmniej dwóch transakcji bezgotówkowych.
 • Premia 50 zł.

Strona programu Polecam PKO Bank Polski – tutaj.

Umowa powinna zostać podpisana do końca roku więc najlepiej wniosek złożyć odpowiednio wcześniej. Za polecenie PKO Konta dla Młodych i PKO Konto Dziecka otrzymuje się 50 zł, dla PKO Konta za Zero i PKO Konta Bez Granic 100 zł, za Konto Aurum 200 zł, a z konto Platinum II – 250 zł. Przy czym aby polecać dwa ostatnie konta należy być klientem Bankowości Osobistej i samemu posiadać jedno z tych kont. Premie za polecenie powinny wpłynąć do 14-tego dnia miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta. Osoba polecająca może otrzymać premie za maksymalnie 10 skutecznych poleceń danych kont (dla Platinum II i Aurum limit liczony jest razem). Konta w ramach programu poleceń otwiera się za pośrednictwem kuriera.

Do 250 zł za konto w PKO BP w programie poleceń


Dodatkowo w PKO BP można otworzyć Lokaty na Nowe Środki z oprocentowaniem 6% na 3 i 12 miesięcy oraz Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 7,50% na 60 dni do kwoty 100.000 zł. Dzięki koncie w PKO BP można też w prostu sposób korzystać z Obligacji Skarbowych bez żadnych dodatkowych o których wspominam tutaj. Sam też korzystam. Co ciekawe PKO BP kilka miesięcy temu premiował przenoszących wynagrodzenie kwotą 300 zł oraz tą samą kwotą za kartę kredytową. Nagrody były przekazywane w formie bonów na Allegro a z obu promocji skrzętnie skorzystałem. Może jeszcze takie akcje się powtórzą.


Największa premia jest za polecenie i otwarcie kont w Bankowości Osobistej. Ale dla zwykłej osoby są one po prostu niepotrzebne. Najlepsze opcje to dla osób w wieku do 26 lat – PKO Konto dla Młodych, a dla starszych PKO Konto za Zero. Najkorzystniejsze jest PKO Konto za Zero, które jest darmowe, a wystarczy 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK aby nie było 10 złotowej opłaty za kartę. Wszystkich zainteresowanych akcją i otwarciem PKO Konto za Zero zapraszam do złożenia wniosku tutaj:

Do 250 zł za konto w PKO BP w programie poleceń


PKO Konto za Zero to:
 • 0 zł za prowadzenie konta.
 • 0 zł za kartę debetową, jeżeli w danym wykonamy co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK, inaczej 10 zł.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP, 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem oraz 10 zł za zwykłe wypłaty z pozostałych bankomatów.
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację IKO.

Zasady X edycji programu polecam PKO Bank Polski.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.