Do 100 zł za konto w programie poleceń Banku Millennium

Witam. W Banku Millennium dobiera akcja, dzięki której można otrzymać 400 zł za konto. Akcja ta jest notorycznie powtarzana. Jednak aby otrzymać taką premię należy nie mieć konta od co najmniej 3,5 roku. Można także otrzymać 300 zł za kartę kredytową i do 150 zł za konto dla dziecka. Szczegóły na bieżącą pod tagiem Bank Millennium. W Banku Millennium trwa także alternatywna, dzięki której ze znacznie krótszym okresem karencji otrzymać do 100 zł w programie poleceń Lubię to polecam za założenie Konta 360º. Przy czym taką nagrodę otrzymuje zarówno osoba polecająca jak i polecona. Nowa edycja programu poleceń trwa do 22.04.2024 r.


Szczegóły aktualnych akcji w Banku Millennium tutaj.


Premie za udział w programie otrzymuje osoba polecająca i polecona. Nowi klienci definiowani są jako osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed otwarcie Konta 360º nie posiadali żadnego rachunku (także jako pełnomocnicy), nie posiadali czy użytkowali karty kredytowej czy pre-paid, nie posiadali nawet jednostek uczestnictwa TFI czy poręczali transakcje obciążone ryzykiem kredytowym (cokolwiek by to znaczyło). Nie można być też uczestnikiem poprzednich akcji programu poleceń Lubię to polecam (nie można było otwierać wcześniej konta osobistego w Banku Millennium w ramach tego programu).

Aby otrzymać jedną z nagród w programie lubię to polecam Banku Millennium należy:
  • Złożyć wniosek o otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student z odpowiednim kodem polecenia (np. kod 24366326 tutaj).
  • Wyrazić zgody marketingowe.
  • Zaakceptować regulamin programu poleceń.
  • W ciągu 30 dni od daty zawarcia umowy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK na kwotę co najmniej 360 zł.

Konto 360º należy założyć z odpowiednim kodem polecenia – można wziąć od rodziny lub znajomych lub skorzystać z mojego kodu – 24366326 (kod nie zmienia się w kolejnych edycjach programu ale trzeba zaakceptować nowy regulamin). Osoby: polecająca i polecona powinna mieć wyrażone zgody marketingowe. Poza założeniu Konta 360º można samemu polecać konta w programie (zakładka – Konta – program lubię to polecam). Po spełnieniu warunków akcji obie osoby dostaną nagrodę za udział w akcji. Co ważne – Konto 360º jest bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (szczegóły poniżej).

Do 100 zł za konto w programie poleceń Banku Millennium

Nagrody w programie lubię to polecam Banku Millennium (do wyboru):
  • 4 bilety do Multikina na filmy 2D lub Helios 2D/3D ważne 60 dni od odbioru.
  • Karta upominkowa na 80 zł do sklepu zalando.pl ważna bezterminowo
  • eKarta podarunkowa o wartości 100 zł w aplikacji Goodie ważna 60 dni, po zamianie w aplikacji karta będzie ważna 12 miesięcy.
  • 3-miesięczna lokata na 7% do kwoty 25.000 zł na 3 miesiące.

Nagroda będzie dostępna przez 30 dni od dnia spełnienia warunków programu w bankowości internetowej Millennet, aplikacji mobilnej czy przez infolinię. We wcześniejszych edycjach Bank Millennium wysyłał smsy o przyznaniu nagrody.  Konto można założyć w placówce banku, poprzez infolinię, kuriera lub zdalnie poprzez foto weryfikację – wtedy w ciągu 30 dni trzeba podejść do placówki Banku Millennium i uzupełnić wzór podpisu i udostępnić dokument tożsamości. Wniosek można złożyć tutaj:

Do 100 zł za konto w programie poleceń Banku Millennium


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po wykonaniu 5 transakcji kartą lub BLIKem bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin programu lubię to polecam – edycja 12.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Do 100 zł za konto w programie poleceń Banku Millennium

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.