400 zł za konto w Banku Millennium

Witam. Kolejnym bankiem, który cyklicznie premiuje nowych klientów jest Bank Millennium, który z początkiem czerwca ponowił akcję promocyjną swojego konta osobistego. Ponownie można otrzymać w ramach promocji 400 zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360° tytułowe 400 zł za konto w Banku Millennium. Dodatkowo można do tego dorzucić 300 zł za kartę kredytową oraz konto oszczędnościowe na 7,50%. Nowa promocja trwa do 31.07.2023 r. lub wyczerpania puli 15.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Z akcji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta w Banku Millennium od 01.01.2020 r. Nie posiadając relacji z Bankiem Millennium należy złożyć wniosek przez stronę internetową lub w placówce. Posiadając relację (tj. mając już jakiś produkt) z Bankiem Millennium należy wybrać opcję zawarcia umowy online, potwierdzając swoją tożsamość logowaniem do innego banku lub zawrzeć umowę przez bankowość internetową czy mobilną.


Aby otrzymać 400 zł za konto w Banku Millennium należy:
 • Do 31.07.2023 r. złożyć wniosek oraz zawrzeć umowę o Millennium 360º  wraz z kartą debetową za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
 • Wyrazić zgodę na świadczenie przez Millennium Goodie sp. z o.o we współpracy z Bankiem Millennium S.A. usługi „Zwroty za zakupy” na warunkach określonych w Regulaminie korzystania z Platformy goodie.pl przez użytkowników”.
 • W ciągu 14 dni od otwarcia konta zasilić je kwotą co najmniej 1.000 zł.
 • Do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta:
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej.
  • co najmniej 5 razy zapłacić kartą debetową lub BLIKem na łączną sumę co najmniej 360 zł.
 • Premia 100 zł.
 • W każdym 3 kolejnych miesięcy, po miesiącu spełnieniu warunków otrzymania 100 zł:
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej.
  • co najmniej 5 razy zapłacić kartą debetową lub BLIKem na łączną sumę co najmniej 360 zł.
  • zasilać konto kwotą co najmniej 1.000 zł.
 • w przypadku otwarcia konta na selfie do końca października lub listopada złożenie wzoru podpisu w placówce Banku Milllennium i okazanie dowodu osobistego (dla kont otwartych odpowiednio w czerwcu i lipcu 2023).
 • Premia 300 zł.

<<<Strona promocji 400 zł za konto w Banku Millennium>>>

400 zł za konto w Banku Millennium

Premie wpłyną w następnym miesiącu, po miesiącu spełnienia warunków ich otrzymania. Należy pamiętać o odpowiednich zasileniach (może być przelew na chwilę z innego banku), logowaniu do aplikacji mobilnej i odpowiednich transakcjach (tym razem na ponad 360 zł). Ważne aby w przypadku zakładania konta za pomocą tzw. selfie trzeba udać się do placówki i złożyć wzór podpisu  w ciągu 4 miesięcy od daty otwarcia konta.


Niejako dodatkowo można założyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 7.50% do kwoty 200.000 zł na 3 miesiące 91 dni dla nowych środków (stan na 12.05.2023 r). Warunek to wykonywanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącu, inaczej oprocentowanie wyniesie 5,50%. Obecna promocja na nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit trwa do 30.06.2023 r.


Dodatkowo można otrzymać 100 zł lub 150 zł do Parku Wodnego Suntago za otwarcie Konta 360° Junior dziecku (w wieku 0-17 lat), które wcześniej takiego konta nie posiadało. Dla dziecka do 7 roku życia wystarczy do 31.10.2023 r. zasilić otwarte konto kwotą co najmniej 150 zł, dla starszego dziecka należy wyrazić zgody marketingowe, pobrać i zainstalować dla dziecka aplikację mobilną i wykonać co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych kartą lub telefonem lub BLIKem. Za to jest nagroda 100 zł na eKarcie podarunkowej goodie. Aby uzyskać 50 zł należy złożyć przez bankowość internetową Banku Millennium wniosek o świadczenie Dobry Start 300+. Nagroda – voucher – zostanie przesłana sms-em do 31.12.2023 r. i będzie ważna przez kolejny rok. Konto dla dziecka można otworzyć do 31.10.2023 r.


Kolejna cykliczna promocja to promocja karty kredytowej Banku Millennium z nagrodą 300 zł na zakupy na Allegro w aplikacji zakupowej Goodie. Należy do 30.09.2023 r. złożyć w aplikacji mobilnej albo w bankowości internetowej wniosek o kartę kredytową Visa Impresa, wyrazić zgody marketingowej i handlowe, w każdym z kolejnych trzech miesięcy wykonywać transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 800 zł. E-karta podarunkowa w aplikacji Goodie zostanie przekazana do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji w formie sms-a na podany numer kontaktowy telefonu. Otrzymany kod należy aktywować w ciągu 60 dni a e-karta będzie ważna przez 12 miesięcy. Dodatkowo przez kolejne 12 miesięcy po wykonaniu jednej transakcji kartą staje się ona bezpłatna. Standardowa opłata to 7,99 zł niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji w miesiącu. Dla potrzeb akcji nie można posiadać karty kredytowej w Banku Millennium od 01.01.2021 r.


Konto Millennium 360º zawierane jest całkowicie online – albo poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku albo za pomocą tzw. selfie – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Uwaga – w takim przypadku trzeba udać się do placówki Banku Millennium i złożyć wzór podpisu. Można też wybrać finalizację otwarcia konta – podpisania umowy za pośrednictwem kuriera lub w placówce Banku Millennium. Konto Millennium 360º staje się bezpłatne po wykonaniu pięciu transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK. Inaczej zostanie naliczona opłata 11 zł. Dla osób w wieku 18-26 lat wystarczy jedna taka transakcja. Wszystkich zainteresowanych premią 400 zł oraz szansą na pozostałe premie za konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

400 zł za konto w Banku Millennium


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne. Także karta do konta jest bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK.  Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za kartę debetową w wysokości 11 zł oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty, 1 zł w przypadku wypłat z bankomatów Santandera i Planet Cash). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach.


Regulamin promocji REGULAMIN PROMOCJI 400 zł w wakacyjnej promocji konta Millennium 360°.

REGULAMIN PROMOCJI „300 ZŁ Z KARTĄ KREDYTOWĄ VISA”.

Regulamin „Promocji Konta 360° Junior z Parkiem Wodnym SUNTAGO”.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.