360 zł za konto w Banku Millennium w nowej edycji promocji

Witam. W dniu dzisiejszym opisuję warunki nowej promocji konta osobistego w Banku Millennium. Właściwie od bardzo długiego czasu można otrzymać mniejszą lub większą premię, tym razem 360 zł za konto w Banku Millennium w ramach promocji konta osobistego. Premia podzielona jest na dwie części po 180 zł za wykazanie bardzo niewielkiej aktywności po otwarciu konta. Nowa promocja Banku Millennium trwa do 20.04.2022 r. lub do wyczerpania puli 12.000 sztuk promocyjnych wniosków (co się na 99,99% nie wydarzy).


Z najnowszej promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień startu promocji. tj. 01.04.2022 r. nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium od 01.01.2019 r. Nie posiadając relacji z Bankiem Millennium należy złożyć wniosek przez stronę internetową. Posiadając relację (tj. mając już jakiś produkt) z Bankiem Millennium należy wybrać opcję zawarcia umowy online, potwierdzając swoją tożsamość logowaniem do innego banku lub zawrzeć umowę przez bankowość internetową czy mobilną.


Aby otrzymać 360 zł za konto w Banku Millennium należy:
  • Do 30.04.2022 r. złożyć wniosek oraz zawrzeć umowę o Konto 360º lub Konto 360º Student wraz z kartą debetową za pośrednictwem specjalnej strony promocji.
  • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
  • Do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy aktywować aplika za pomocą karty debetowej. Premia 180 zł.
  • W każdym z 3 następujących po sobie miesiącach, po miesiącu otwarcia konta zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie) oraz wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie). Premia 180 zł.
  • Najpóźniej do 31.08.2022 r. złożyć w placówce Banku Millennium wzór podpisu i okazać dowód osobisty.

<<<Strona promocji 360 zł za konto w Banku Millennium>>>

360 zł za konto w Banku Millennium w nowej edycji promocji

Pierwsze 180 zł otrzymuję się właściwie za samo otwarcia Konta 360º, aktywację bankowości mobilnej i jedna transakcję. Kolejne 180 zł otrzymuję się za zasilanie konta w kolejnych pełnych trzech miesiącach kwotą 1.000 zł i wykonywanie jednej transakcji. Premię te wpłyną po miesiącu spełnienia danych warunków promocji. I to właściwie wszystko co trzeba wykonać aby otrzymać 360 zł za konto w Banku Millennium. W przypadku zakładania konta za pomocą tzw. selfie trzeba udać się do placówki i złożyć wzór podpisu.


Dodatkowo właściwie na stałe do oferty Banku Millennium weszła promocja karty kredytowej. Już po założeniu konta można zawnioskować przez bankowość internetową lub mobilną o kartę kredytową VISA i otrzymać 300 zł na stację paliw Circle K. Należy przez 6 miesięcy wydawać kartą 350 zł. Karty podarunkowe są dwie – po 150 zł wydawane po 3 miesiącach spełnienia warunków promocji. Dodatkowo przez 12 miesięcy nie ma opłat za kartę po wykonaniu jednej transakcji. Standardowa opłata to 7,99 zł niepobierana po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie. Ta promocja trwa do 30.04.2022 r. ale jest wielokrotnie przedłużana z różnymi bonusami. Więcej szczegółów tutaj:

360 zł za konto w Banku Millennium w nowej edycji promocji


Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub całkowicie online – należy wniosek składać z telefonu lub tabletu i zweryfikować tożsamość zdjęciem online dowodu i twarzy. Uwaga – w takim przypadku trzeba udać się do placówki Banku Millennium i złożyć wzór podpisu. Można też wybrać finalizację otwarcia konta – podpisania umowy za pośrednictwem kuriera lub w placówce Banku Millennium. Konto 360º staje się bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej.  Wszystkich zainteresowanych premią 360 zł za konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

360 zł za konto w Banku Millennium w nowej edycji promocji


Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu.


Regulamin promocji „Aż 360 zł z Konta 360° – edycja III”.

Regulamin promocji Wiosna z kartą kredytową VISA.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

360 zł za konto w Banku Millennium w nowej edycji promocji

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.