100 zł za regularne inwestowanie w ING Banku Śląskim

W ING Banku nowi i powracający klienci mogą praktycznie na stałe otrzymać do 160 zł za założenie konta osobistego i niewielką aktywność – szczegóły tutaj. Ale dotychczasowi klienci mogą także liczyć na akcje promocyjne. A jedną z takich akcji jest nowa promocja Inwestuj w fundusze i rób swoje dzięki której można otrzymać ponownie 100 zł za regularne inwestowanie w fundusze za pośrednictwem ING Banku Śląskiego. Promocja dotyczy dotychczasowych klientów ponieważ niezbędne jest posiadania konta osobistego i konta oszczędnościowego. Aby otrzymać premię należy zainwestować na początku 1.000 zł a później 6 razy po 300 zł w ciągu kolejnych 6 miesięcy. Do promocji można przystąpić do 12.03.2021 r.

Regularne inwestowanie to promocja, która przy stosunkowo niewielkim ryzyku i zaangażowaniu daje zarobić. Dzięki takim i podobnym akcjom dostałem już w poprzednich latach 100 zł, 200 zł i w ostatnim roku ponownie 100 zł. A teraz ponownie chętnie wezmę udział w nowej promocji. Aby z niej skorzystać należy na dzień 15.01.2021 r. oraz dzień zapisywania się do promocji nie posiadać jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych na rejestrach otwartych za pośrednictwem ING (z wyjątkiem IKE).

Aby otrzymać 100 zł za regularne inwestowanie należy:
 • Posiadać konto osobiste i oszczędnościowe w ING Banku Śląskim z dostępem do bankowości internetowej.
 • Zapisać się do promocji Inwestuj w fundusze i rób swoje w Moim ING w sekcji Oferta ING.
 • Wypełnić ankietę inwestycyjną zakończoną nadaniem profilu inwestora.
 • Podpisać z ING Umowę o świadczenie usług przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub odkupienia tytułów uczestnictwa w instytucjach wspólnego inwestowania (jeżeli już kiedyś korzystaliśmy z akcji to ankiety i umowy się nie podpisuje). W przypadku Investo należy podpisać Umowę doradztwa Umowę o świadczenie usługi doradztwa inwestycyjnego oraz uczestnictwa w Programie inwestycyjnym Investo.
 • Poprzez bankowość internetową:
  • Złożyć zlecenie otwarcia nowego rejestru w Moim ING.
  • Dokonać pierwszej wpłaty w kwocie minimum 1.000 zł na nabycie jednostek uczestnictwa z otwartym nowym rejestrze.
  • Złożyć dyspozycję regularnego inwestowania (DRI) na kwotę minimum 300 zł.
 • W okresie od 18.01.2021 r. do 30.09.2021 r. dokonać co najmniej 6 nabyć jednostek uczestnictwa w ramach złożonej dyspozycji regularnego inwestowania, każde na kwotę minimum 300 zł.
 • Na dzień wypłaty premii – 15.10.2021 r. – posiadać na rejestrze jednostki o wartości co najmniej 1.000 zł i posiadać Otwarte Konto Oszczędnościowe.

100 zł za regularne inwestowanie w ING Banku Śląskim

Tym razem należy dokonać pierwszej wpłaty na kwotę 1.000 zł i następne 6 nabyć w ramach regularnego inwestowania (DRI). Uczestnicy poprzednich promocji mogą wziąć udział pod warunkiem, że nie posiadają już żadnych środków na otwartych rejestrach w ING. Warunkiem jest otwarcie nowego rejestru – czyli wybranie nowego funduszu. Sam brałem udział w poprzednich akcjach i tym razem wezmę też udział w nowej. Ja inwestuje w fundusze bezpieczne – pieniężne czy obligacyjne. Na 99,99% nic nie stracę albo niewiele – na pierwszym miejscu stawiam bezpieczeństwo moich pieniędzy. Każdy decyzję o udziale w promocji i kupowanych funduszach powinien podjąć sam na własne ryzyko. Można zacząć od marca aby od tego miesiąca mrozić pieniądze.

W ramach akcji nie jest pobierana opłata dystrybucyjna ale należy uważać na ewentualną prowizję za odkupienie jednostek uczestnictwa. Fundusze bezpieczniejsze oparte o papiery dłużne, obligacja i lokaty w 99,99% nie pobierają opłat za umorzenie środków. Ta akcja to standardowo jeden z powodów dla których warto rozpocząć współpracę w ING – a na początek można otrzymać do 160 zł za konto osobiste. Sam do tej pory otrzymałem tak już od ING ponad 1.550 zł, w tym tylko 320 zł w poprzednim roku. W tym to będzie jedna z pierwszy okazji na premię od banku. Premia wpłynie w październiku ale poczekam. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z ING odsyłam do artykułu o premii 160 zł za konto osobiste tutaj:

100 zł za regularne inwestowanie w ING Banku Śląskim


Regulamin promocji Inwestuj w fundusze i rób co chcesz.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.