Lokata na dobry dobry początek na 3% do 100.000 zł w Eurobanku

Lokata na dobry dobry początek na 3% do 100.000 zł w Eurobanku

Eurobank jest jednym z banków, który z rzadka pojawia się na mojej stronie. Ten mały bank znalazł swoją niszę, dzięki której nie musi szaleńczo walczyć o nowych klientów. Co nie znaczy, że w tym banku od czasu do czasu nie dzieją się ciekawe rzeczy. Pojawiła się ostatnio dostępna dla nowych klientów bardzo dobra Lokata na dobry początek z oprocentowaniem 3% do kwoty 100.000 zł na okres na 3 miesiące. Oferta skierowana jest do klientów, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed zawarcie umowy z Eurobankiem nie mieli w tym banku konta osobistego (ani też nie byli pełnomocnikami do takiego konta) oraz nie byli stroną umowy o usługi bankowości internetowej. Oferta Lokaty na dobry początek na 3% ważna jest do 06.11.2018 r. Są dodatkowe warunki ale można ją połączyć z dodatkowymi lokatami na 3% oraz z kontem oszczędnościowym na 2,50% oraz z programem Codziennie Zyskuję z 5% zwrotem za wykupy w danych kategoriach.

Lokata na dobry początek w Eurobanku:
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 3% lub 2,50%.
  • Do kwoty 100.000 zł.
  • Dostępna dla nowych klientów w ciągu 30 dni od dnia otwarcia konta.
  • Dostępna w placówkach oraz w bankowości internetowej oraz mobilnej.
  • Lokata na dobry dobry odnawia się na standardowym (niskim) oprocentowaniu, a odsetki wędrują na konto osobiste.

Oprocentowanie Lokaty na dobry początek może wynieść 2,50% lub 3%. Przede wszystkim należy założyć konto osobiste „W pełni”. Oprocentowanie standardowe to 2,50% – można je podwyższyć do 3%, jeżeli w trakcie Lokaty na dobry początek na konto W pełni wpłynie chociaż raz wynagrodzenie, emerytura, renta lub świadczenie z programu Rodzina 500+ w kwocie minimum 500 zł. Stawkę 3% można także uzyskać, jeżeli w ciągu trwania Lokaty na dobry początek zostaną zapewnione 2 wpływy w kwocie minimum 1.500 zł oraz zostanie wykonanych nie mniej niż 9 transakcji bezgotówkowych. Po spełnieniu tych warunków dodatkowe odsetki pojawią się na koncie osobistym w ciągu 5 dni roboczych od dnia zakończenia Lokaty na dobry początek.

Lokata na dobry dobry początek na 3% do 100.000 zł w Eurobanku

Dodatkowo można otworzyć Lokatę na start mobilną z oprocentowaniem 3% do kwoty 10.000 zł. Lokata ta dostępna jest w ciągu 30 dni od daty aktywacji aplikacji mobilnej Eurobanku. Można także założyć bliźniaczą Lokatę na start internetową, także z oprocentowaniem 3% do kwoty 10.000 zł. Ta lokata dostępna jest również w ciągu 30 dni od daty aktywacji bankowości internetowej. Dostępna jest także Lokata Nowe środki z oprocentowaniem 2% do kwoty 50.000 zł (nadwyżka ponad dzień 30.09.2018 r.). A poza tym sensowne oprocentowanie lokat standardowych zaczyna się dopiero od terminu 24-miesięcznego (okolice 2%).

Lokata na dobry dobry początek na 3% do 100.000 zł w Eurobanku

Niejako w pakiecie można założyć także rachunek oszczędnościowy Ekstra Zysk z oprocentowaniem 2,50% do kwoty 30.000 zł dla nowych klientów przez 3 miesiące. Definicja nowego klienta jest taka sama jak dla Lokaty na dobry początek a rachunek oszczędnościowy Ekstra Zysk należy otworzyć także w ciągu 30 dni od dnia otwarcia konta osobistego. Oprocentowanie ponad 30.000 zł to 2%, oprocentowanie standardowe to 1,40% dla klientów ze stałymi wpływami na konto osobiste oraz 0,65% dla pozostałych klientów bez wpływu.

Jak widać oprocentowaniem w Eurobanku jest bardzo dobre, ale tylko dla nowych klientów, ewentualnie nowych środków. Stawka 3% do kwoty 100.000 zł może niejedną osobę zachęcić ale wymaga posiadania i aktywnego używania konta osobistego W pełni. Jego prowadzenie jest darmowe, ale potrzeba jest karta debetowa. Visa kosztuje 4,90 zł miesięcznie lub w przypadku karty Mastercard – 8 zł miesięcznie. Zwolnienie z opłaty następuje po wydaniu 400 zł. Pierwsza zapewnia bezpłatne wypłaty z bankomatów Eurobanków oraz wszystkich pozostałych od 100 zł, w drugiej karcie nie ma takiego ograniczenia. Jeżeli nie przeniesiemy wpływów to przez kilka miesięcy będzie trzeba wydawać kartą 400 zł miesięcznie. Nie jest to zaporowy warunek, dzięki któremu otrzymamy do 100 zł z tyt. zwiększonych odsetek. Wszystkich zainteresowanych Lokatą na dobry początek na 3% w Eurobanku zapraszam tutaj:

Lokata na dobry dobry początek na 3% do 100.000 zł w Eurobanku


Dodatkowo w programie Codziennie Zyskuję można otrzymywać 5% zwrotu za zakupy związane ze sportem, rozrywką, rekreacją, urodą i jedzeniem. Warunkiem otrzymania zwrotu w danym miesiącu jest zasilenie konta osobistego kwotą 1.500 zł lub kwotą minimum 500 zł w postaci dochodu (wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia Rodzina 500+). Maksymalnie można otrzymać 60 zł zwrotu miesięcznie oraz do 720 zł rocznie. Premia będzie księgowana na koncie osobistym do 20-tego następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków otrzymania premii. Do programu można przystąpić w placówkach Eurobanku lub bankowości internetowej. Transakcje weryfikowane są po odpowiednim kodzie Akceptanta (MCC). Premiowane są wydatki w następujących branżach:

Sport: kluby fitness, obiekty sportowe, baseny i aquaparki, stoki narciarskie.

Podróże: zakwaterowanie, transport, atrakcje turystyczne.

Rozrywka: kina, teatry, opery, muzea, parki rozrywki.

Uroda: fryzjer, kosmetyczka, spa i salony masażu.

Jedzenie: kawiarnie, bary, restauracje.


Regulamin oferty Na dobry początek.

Regulamin oferty Codziennie Zyskuję.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.