200 zł do sklepu Ikea za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

200 zł do sklepu Ikea za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas dba o to, żeby opłacało się otworzyć w tym banku kartę kredytową. Wcześniej można było otrzymać 200 zł na paliwo za spełnienie niewygórowanych warunków, tym razem można skorzystać z akcji 200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową dzięki której można otrzymać tytułowe 200 zł do wydania w sklepach Ikea. Ponownie warunkiem otrzymania nagrody od BGŻ BNP Paribas jest wydanie 2.000 zł kartą kredytową w okresie pierwszych dwóch miesięcy. Promocja 200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową będzie trwać do 18.11.2018 r. lub do wyczerpania puli 4.000 sztuk nagród.

Ponownie z akcji mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy przed zawarciem umowy z Bankiem BGŻ BNP Paribas nie miały ważnej umowy o kartę kredytową w tym banku. Posiadanie konta osobistego i innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji.

Aby otrzymać 200 zł do sklepów Ikea za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas należy:
  • Do 18.11.2018 r. zawrzeć umowę z BGŻ BNP Paribas o kartę kredytową za pośrednictwem strony promocji.
  • W ciągu dwóch pierwszych miesięcy od daty zawarcia umowy wykonać transakcje (bezgotówkowe i/lub przelew z karty) na kwotę równą lub wyższą niż 2.000 zł.
  • Do 20.02.2019 r. odebrać wysłaną listem poleconym kartę upominkową IKEA dla Klientów indywidualnych o wartości 200 zł.

W przypadku przelewu z karty nalicza się prowizja – 4,90% – minimum 10 zł. Niestety nie ma już opcji wypłaty w bankomatach BGŻ BNP Paribas i szybkiej spłaty karty. Teraz podobna operacja kosztuje aż 98 zł, więc tak słabo się to opłaca. Najkorzystniej jest oczywiście wykonywać transakcje bezgotówkowe aby otrzymać tytułową nagrodę. Nagroda – karta upominkowa o wartości 200 zł do sklepów Ikea zostanie wysłana listem poleconym na podany w banku adres korespondencyjny do 20.02.2019 r. Będzie ją można wykorzystać w sklepach stacjonarny Ikea jak też w serwisie internetowym https://www.ikea.com/pl/pl/.

W tej promocji można także zawnioskować tylko o kartę kredytową Mastercard. Wydanie jest darmowe o ile wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych (dla karty Mastercard GOLD to 1.000 zł). Standardowa opłata roczna za odnowienie to 72 zł, chyba, że wydamy nią w ciągu roku 9.000 zł lub… przed upływem roku nie będziemy już posiadaczami tej karty, jeżeli nie będzie nam potrzebna. Dodatkowo w akcji 5000 punktów na start można otrzymać 5.000 punktów za 4 transakcje po 50 zł do końca drugiego miesiąca po wydaniu karty. Program mamBONUS to nowy program lojalnościowy w BGŻ BNP Paribas w którym dostaje się 2 punkty za każde wydane 1 zł. Punkty można później wymieniać na nagrody. Wszystkich zainteresowanych kwotą 200 zł do sklepu Ikea za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas zapraszam tutaj:

200 zł do sklepu Ikea za kartę kredytową w BGŻ BNP ParibasRegulamin Sprzedaży Premiowej 200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą kredytową.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Program Lojalnościowy mamBONUS.

Regulamin Sprzedaży Premiowej 5000 punktów na start.

Regulamin Karty upominkowej IKEA.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł do sklepu Ikea za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.