150 zł i 300 zł w gotówce za Konto Jakie Chcę w BZ WBK w programie poleceń

Konto Jakie Chcę w BZ WBK

BZ WBK rozszalał się promocjami swojego konta osobistego. W dwóch akcjach można otrzymać 150 zł na pyszne.pl i 150 zł do sklepów Ani Kruk oraz do 300 zł za przeniesienie wynagrodzenia. Szczegóły zostały opisane tutaj. Te akcje trwają do 30.06.2018 r. Alternatywnie do 31.08.2018 r. trwa program Polecam mój Bank dzięki której za otwarcie Konta Jakie Chcę w BZ WBK można w ramach tegoż programu poleceń otrzymać 150 zł oraz 300 zł za wynagrodzenie. Czyli wszystkie nagrody można otrzymać tym razem w formie pieniężnej. Osoba polecająca za skuteczne polecenie otrzymuje 100 zł. Warunki otrzymania premii to transakcje bezgotówkowe – dla 50 zł, oraz w sumie 400 zł za przeniesienie wynagrodzenia (promocje się łączą). Można także polecić kartę kredytową.

Program poleceń BZ WBK – warunki otrzymania premii:
 • Nieposiadanie konta osobistego (lub karty kredytowej) od 01.12.2017 r.
 • Złożenie wniosku o otwarcie Konta osobistego w BZ WBK z odpowiednim kodem polecenia (np 1011462156).
 • Do końca miesiąca, następującego po miesiącu założenia konta zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej i wykonanie transakcji bezgotówkowych i/lub płatności BLIK na łączną kwotę minimum 200 zł.
 • Skierowanie za pośrednictwem BZ WBK swojego wynagrodzenia na otwarte konto osobiste w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od daty otwarcia konta.

Konto Jakie Chcę w BZ WBK

Aby skorzystać z programu należy być nowym klientem BZ WBK, czyli od 01.12.2017 r. nie posiadać w tym banku konta osobistego. Warunek do przystąpienia do programu – założenie konta ze specjalnym kodem polecenia. Dla tych co nie mają od kogo wziąć takiego kodu – podaje swój: 1011462156. Osoba polecająca otrzymuje 50 zł za spełnienie pierwszego warunki płatności bezgotówkowych oraz 100 zł za przeniesienie wynagrodzenia (oczywiście w przypadku konta osobistego). Osoba polecająca otrzyma 100 zł jeżeli osoba polecona wykona warunek transakcji bezgotówkowych. Nagrody zostaną wypłacone do końca trzeciego miesiąca po dniu spełniania warunków programu poleceń. Dodatkowo można otrzymać jeszcze 300 zł, tym razem za przeniesienie wynagrodzenia w wysokości co najmniej 1.500 zł. Szczegóły poniżej:

300 zł za wynagrodzenie w BZ WBK – warunki promocji:
 • Nieotrzymywanie od 01.01.2018 r. wynagrodzenia na konto osobiste w BZ WBK.
 • Posiadanie lub współposiadanie Konta Jakiego Chcę wraz z kartą dopasowaną lub Konta VIP i karty VIP, lub
 • Zmiana posiadanego konta na jedną z powyższych.
 • Nieposiadanie żadnego konta osobistego w BZ WBK i otwarcie Konta Jakiego Chcę wraz z kartą dopasowaną lub Konta VIP i karty VIP.
 • Ewentualne podpisanie umowy o usługi bankowości elektronicznej BZWBK24 w przypadku braku takiej usługi.
 • Przelewanie wynagrodzenia/renty/emerytury w wysokości minimum 1.500 zł przez kolejnych 6 miesięcy.

Trzeba złożyć w BZWBK24 lub przez kontakt z infolinią pod nr 1 9999 dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę lub Konto VIP, ale wpływy muszą być w wysokości co najmniej 1.500 zł, które powinno wpłynąć najpóźniej do końca drugiego miesiąca, po miesiącu złożenia ww. dyspozycji na Konto Jakie Chcę. Spełnienie tego warunków będzie kontrolowane przez 6 kolejnych miesięcy. Za każdy odpowiedni wpływ otrzyma się premię w wysokości 50 zł, maksymalnie 300 zł w ciągu pół roku. Nagrody będą księgowane do końca następnego miesiąca po wpływie wynagrodzenia.

Konto Jakie Chcę w BZ WBK

Wynagrodzenie definiowane jest jako jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku. Dodatkowo można otrzymać 3.000 zł, lub 2.000 zł lub 1.000 zł za największą liczbę poleceń. Ale to tylko dla najlepszych. Jak widać w połączonych promocjach można otrzymać łącznie 450 zł w gotówce, w tym praktycznie 400 zł za same skierowanie wynagrodzenia. Takiej akcji jeszcze do tej pory nie było. Konto osobiste – Konto Jakie Chcę – można otworzyć za pośrednictwem kuriera, przelewu weryfikacyjnego i rozmowy z wideo z doradcą. Z doświadczenia wiem, ze opcja z kurierem jest dla powracających klientów BZ WBK najmniej problemowa. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do złożenia wniosku z kodem 1011462156 tutaj:

Konto Jakie Chcę w BZ WBK


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • Opłata za kartę – do wyboru:
  • 0 zł w przypadku wykonania co najmniej 5 płatności bezgotówkowych (standardowa opłata 5 zł), lub
  • 0 zł w przypadku wykonania płatności kartą na kwotę co najmniej 500 zł, (standardowa opłata 5 zł), lub
  • stała miesięczna opłata w wysokości 3 zł.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK, 5 zł wypłatę z bankomatów obcych (abonament na bezpłatne wypłaty – 7 zł, 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych dla osób poniżej 26 roku życia).

Regulamin Promocji 300 zł za wynagrodzenie.

Regulamin Program Polecam mój Bank.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.