Nest Konto z Bonusem czyli 75 zł za Nest Konto + po 50 zł za polecenia

Nest Konto z Bonusem

I kolejny raz po niecałym miesiącu przerwy pojawia się promocja związana z Nest Kontem. Poprzednio można było otrzymać 100 zł do Decathlonu, obecnie w promocji Nest Konto z Bonusem za założenie Nest Konta oraz wydanie kartą 150 zł otrzymuje się 75 zł. Dodatkowo w ramach akcji można polecać Nest Konto dalej i otrzymać do 250 zł za 5 skutecznych poleceń. Standardowo warto przy okazji założyć 3-miesieczną Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł. Akcja trwa do 30.06.2017 r. lub do wyczerpania puli 800 uczestników i jak to już bywało wcześniej pewnie skończy się o wiele wcześniej. Akcja przedłużona do 09.07.2017 r. a pula uczestników do 1.300.

Aby przystąpić do akcji Nest Konto z Bonusem i otrzymać 75 zł należy:
  • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail.
  • Kliknąć w otrzymany linki i za jego pośrednictwem złożyć wniosek o otwarcie Nest Konta podając ten sam adres e-mail co na stronie promocji.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych jak też na wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Nest Bank.
  • Zawrzeć umowę z Nest Bankiem.
  • W ciągu 60 dni od podpisania umowy zalogować się do bankowości internetowej.
  • W ciągu 60 dni od daty złożenia wniosku wykonać dowolne transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 150 zł.
  • Do 15.09.2017 r. otrzymać e-mail z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii i uzupełnić je w ciągu 7 dni roboczych.
  • Do 30.09.2017 r. czyli do czasu wypłaty nagrody być posiadaczem Nest Konta.

Tym razem za założenie Nest Konta otrzymuje się 75 zł. Niestety jak zwykle promocja dostępna jest jedynie dla całkowicie nowych klientów, którzy do tej pory w Nest Banku (oraz BIZ Banku, FM Bank, Banku Smart) nie posiadali konta osobistego a także nie złożyły wniosku o jego otwarcie. Dodatkowo można otrzymać po 50 zł za skuteczne polecenie. W zakładce „Program Polecający” należy wygenerować specjalny link, za pośrednictwem którego osoby polecone składają wniosek o otwarcie Nest Konta z Bonusem. Osoba polecająca może otrzymać po 50 zł za maksymalnie 5 osób poleconych, osoba polecona dostanie standardową premię, musi też spełnić warunki promocji. Ze względu na prawdopodobne szybkie wyczerpanie puli 800 uczestników nie wróżę temu programowi wielkiego sukcesu.

Nest Konto z Bonusem

Podsumowując – tym razem za Nest Konto można otrzymać 75 zł. Ale trzeba uważać, bo mojej narzeczonej odrzucili ostatnio wniosek ze względu na nie wpisanie w jednym miejscu daty ważności dowodu. Z kolei mojej bratowej zakwestionowali wniosek bo nie podpisała się w jednym miejscu przy kurierze. Trochę paranoja… W każdym razie w razie czego obsługa Nest Konta jest całkowicie darmowa – nie ma opłat miesięcznych za konto i obsługę karty. Bezpłatne są także wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych. Można także założyć Nest Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł oraz konto oszczędnościowe Nest Oszczędności z oprocentowaniem 2,25% do kwoty 50.000 zł (na co najmniej 2 miesiące).  Wszystkich zainteresowanych nową akcją Nest Banku zapraszam tutaj:

Nest Konto z Bonusem


Regulamin promocji Nest Konto z Bonusem.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.