100 zł za Konto Optymalne do Rossmanna + do 300 zł za zakupy w BGŻ BNP Paribas

100 zł za konto optymalne

Dosłownie 5 dni temu pisałem o promocji Premia dla rodzica Modne konto w ramach których za otwarcie Konta Optymalnego i wykazanie dosyć niewielkiej aktywności można otrzymać 100 zł na zakupy na Allegro albo Bonprix – szczegóły tutaj. Tym razem pojawiła się kolejna promocja Atrakcyjne Konto w ramach której można otrzymać za spełnienie podobnych warunków kartę podarunkową do Rossmanna o wartości 100 zł + oczywiście do 300 zł w postaci zwrotu za zakupy. Nowa promocja trwa do 12.07.2017 r. lub do wyczerpania puli 1.000 uczestników. Nadal został utrzymany dosyć pozytywny – półroczny – okres karencji. A tak naprawdę nawet został przesunięty.


O promocji Konto z Money Bank pisałem trochę wcześniej w samych pozytywach. Z akcji mogą skorzystać nowi klienci Banku BGŻ BNP Paribas, którzy na 6 miesięcy przed złożeniem wniosku o Konto Optymalne nie mieli w tym banku konta osobistego. To radykalna zmiana na plus – wcześniejszy okres karencji wynosił aż 36 miesięcy. Bank zwraca 2% za zakupy, do 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu 12 miesięcy. I to bez szemrania – wymagane są tylko zgody marketingowe. Dodatkowo nie trzeba zasilać Konta Optymalnego żadną kwotą i nie ma wymogu płatności bezgotówkowych na odpowiednią kwotę. Konto Optymalne jest bardzo dobre i bez żadnych promocji i jest jednym z trzech bezwarunkowo bezpłatnych kont osobistych na rynku (obok Nest Banku i Orange Finanse).


Aby otrzymać 100 zł za Konto Optymalne do Rossmanna należy:
  • Od 12.12.2016 r. nie być posiadaczem czy współposiadaczem konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas.
  • Do 10.07.2017 r. złożyć na stronie promocji wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową wyrażając odpowiednie zgody.
  • Do 24.07.2017 r. zawrzeć umowę o Konto Optymalne wraz kartą debetową za pośrednictwem kuriera.
  • W sierpniu 2017 r. zasilić nowo otwarte Konto Optymalne wpływami w kwocie co najmniej 1.000 zł.
  • W sierpniu 2017 r. wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.
  • W dniu wysyłki nagrody być posiadaczem Konta Optymalnego wraz z kartą debetową.

Nagrodą w tej promocji jest karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w Rossmannie. O przyznaniu nagrody każdy uczestnik zostanie powiadomiony w formie e-mail do 18.09.2017 r. Nagroda (karta podarunkowa) zostanie wysłana listem poleconym na adres, który będzie trzeba wypełnić w dniach 01-20.09.2017 r. na stronie promocji za pomocą danych z e-maila otrzymanego wcześniej. Karta podarunkowa będzie ważna do 30.09.2018 r. Tym razem kartą podarunkową można będzie dokonywać zakupów wielokrotnie, aż do wyczerpania na niej środków.

<<<100 zł za Konto Optymalne do Rossmanna – strona promocji Atrakcyjne Konto>>>

100 zł za konto optymalne


Warunki są prawie identyczne jak w przypadku poprzedniej promocji tylko przesunął się nieznacznie okres karencji i miesiąc, w którym należy wykazać aktywność. Z wpływów wyłączone są przelewy z własnych kont w BGŻ BNP Paribas oraz wpłaty gotówkowe. Teraz to już w sumie nie wiem gdzie najlepiej zapisać się do promocji, ale gdzieś trzeba. W BGŻ BNP Paribas we dwójkę z narzeczoną dostaniemy 200 zł i zawsze coś z tyt. zwrotu za płatności kartą. Tylko trzeba wreszcie te konta założyć a nie odkładać na później. Wszystkich zainteresowanych tą dobrą promocją zapraszam tutaj:

100 zł za konto optymalne


REGULAMIN PROMOCJI „Atrakcyjne Konto”.

Regulamin promocji „Konto z Money Back”..

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.