20GB za darmo w T-Mobile czyli najlepsza sieć uwalnia internet

20GB za darmo

Sieć T-Mobile wpadła na bardzo dobry pomysł popularyzowania swojej oferty mobilnego internetu. Od jutra, tj. 18.03.2017 r. każdy klient T-Mobile może otrzymać 20GB za darmo w ramach oferty specjalnej Uwalnianie internetuBezpłatny pakiet będzie przyznawany na co najmniej 30 dni lub co najmniej jeden pełny okres rozliczeniowy (bieżący i kolejny cykl rozliczeniowy w przypadku ofert na abonament). Aby aktywować pakiet 20GB za darmo należy przesłać bezpłatnego sms-a o treści BEST lub NET na nr 80120.  Jak zwykle należy posiadać aktywne konto na połączenia wychodzące. Do akcji można przystąpić 26.05.2017 r.

Z akcji 20GB za darmo mogą skorzystać:
  • W ramach umów abonamentowych w oparciu o taryfę Data, T Data, Data Jump, Rodzina, Jump Family, Jump, Frii , Taryfa T, JUMP proFirma lub proFirma NOVA.
  • W ramach umów w systemie Mix lub Heyah Mix z wyłączeniem umów wykonywanych w oparciu o taryfę Tak Tak Fon, Era Nowy Tak Tak Fon, T-Mobile Mix 25, T-Mobile Mix 50, T-Mobile Mix 100, Taryfa Równa 30 lub Taryfa Równa 50.
  • W ramach dowolnej umowy w systemie T-Mobile na kartę, Heyah na kartę lub tuBiedronka.

Więcej informacji można znaleźć na specjalnej stronie promocji tutaj:

20GB za darmo


Można także przejść z innej sieci/zakupić nowy numer i otrzymać 20GB za darmo na 7 dni w taryfie Frii.

3 Komentarze

  1. Bardzo fajna ta promocja jednak dzisiaj większość klientów decyduje się na nielimitowany internet, którego cena różni się niewiele z internetem mobilnym limitowanym. Oczywiście zwrot „Za Darmo” przyciągnie wielu klientów, bo któż by nie chciał czegoś gratis jednak należy sprawdzić, czy ten gratis jest na pewno czy nie mamy gdzieś ukrytych kosztów. Korzystajmy też z porównywarek ofert operatorów komórkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.