Lokata Walutowa w Idea Banku

lokata-walutowa

Dawno nie pisałem o lokatach w Idea Banku. Pewnie dlatego, że wszystko, co najlepsze w Idea Banku dzieje się prawie zawsze pod koniec miesiąca. Idea Bank do tej pory zbierał z rynku depozyty jedynie w naszej rodzimej walucie. Dzisiaj to się zmieniło. Pojawiła się Lokata Walutowa w Idea Banku, czyli możliwość założenia lokaty walutowej w 4 walutach: EUR, USD, GBP oraz CHF. A właściwie powinienem napisać Lokata WALUTOWA bo tak nazywa swoją propozycję Idea Bank. Lokata Walutowa wchodzi (z pewnością) na stałe do oferty Idea Banku.

Lokata Walutowa w Idea Banku to nowość. Do tej pory Idea Bank oszczędzających w walutach nie miał oferty. Oprocentowanie jest całkiem dobre i kształtuje się zgodnie z poniższą tabelą:

lokata walutowa

Aby otworzyć Lokatę Walutową w Idea Banku należy posiadać także konto walutowe. Nie jest to problemem, bo jest ono bezwarunkowo bezpłatne. Minimalna kwota to 100 EUR/USD/GBP/CHF, maksymalna to 500.000 EUR/USD/GBP/CHF. I to wszystko. Lokata Walutowa z Idea Banku pojawi się na pewno w moim ranking lokat i kont oszczędnościowych w walutach.


Dla porównania prezentuje podobną tabelkę z Getin Banku:

lokaty walutowe

I Alior Banku:

lokata walutowa

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.