Ranking lokat długoterminowych listopad 2016

Ranking lokat długoterminowych listopad 2016

Witam. Nowy tydzień zaczynam rankingiem lokat długoterminowych. W listopadzie po raz kolejny doszło do kilku zmian. Najważniejsza to pojawienie się nietypowej 12-miesięczne Lokaty nowe środki w BZ WBK. To jedna z ciekawszych propozycji na 12 miesięcy. Standardowo o wiele lepsze (najlepsze) oprocentowanie otrzymujemy w przypadku lokat 2 i 3 letnich. A 5-letnia propozycja BOŚ Banku jest tego potwierdzeniem. Wszystkich zainteresowanych najlepszymi lokatami długoterminowymi zapraszam do przejrzenia rankingu jak też do zapoznania się z pozostałymi moimi rankingami: kont oszczędnościowych oraz lokat krótkoterminowych. Zapraszam również do przejrzenia zestawienia najlepszych lokat, czyli lokat z oprocentowaniem co najmniej 3%, ale które można założyć z reguły tylko raz jako nowy klient.


Ranking lokat długoterminowych listopad 2016


Ranking lokat na 12 miesięcy:


Ranking lokat na 24 miesiące:


Ranking lokat na 36 miesięcy:


Ranking lokat na pozostałe okresy:

K – Wymagane konto osobiste. N – Wymagana wpłata nowych środków.


Najlepsza propozycja długoterminowa to EKOlokata 5 na 5 na 60 miesięcy w BOŚ Banku oraz 3-letnia lokata w Credit Agricole. Poza tym bez większych zmian. Nadal bardzo dobre oprocentowane są lokaty 2- i 3-letnie w Idea Banku oraz Toyota Banku. W rankingu Bank Smart zastąpił Nest Bank. Ale odwrotnie niż w przypadku lokat krótkoterminowych – bez rewelacji.


Zmiany:

1 Komentarz

  1. Po raz kolejny Toyota Bank pokazuje, że to ich lokaty dają najwyższe oprocentowanie. Jeden z liderów lokat – Idea Bank – musiał przyznać wyższość w przypadku lokaty rocznej ofercie BZ WBK, która idealnie się wstrzeliła w segment najpopularniejszych lokat. Martwi natomiast BOŚ Bank i jego EKOlokata z Bonusem – tutaj spadek z 2% do 1,8% może spowodować znaczne zmniejszenie zainteresowania tym produktem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.