Voucher do perfumerii Douglas – kolejne 400 zł za kartę kredytową Citibanku

Voucher do perfumerii Douglas

Listopad jest kolejnym miesiące, w którym pojawia się promocja związana z kartą kredytową Citibanku. Zainteresowani mogą za kartę kredytową Citibanku otrzymać telefon LG, 5% cashback do 400 zł rocznie, voucher na 400 zł do sklepu mall.pl czy voucher na 400 zł na Allegro. W dniu dzisiejszym pojawiła się promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas w ramach której za wyrobienia darmowej karty Simplicity otrzymujemy voucher o wartości 400 zł. Promocja trwa do 31.01.2017 r., dotyczy nowych klientów, a warunki jak zwykle są dziecinnie proste do spełnienia.

Promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas przeznaczona jest do tych klientów, którzy od 01.01.2014 r. nie posiadali w tym banku żadnej głównej karty kredytowej. Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Wyłączeni są także nierezydenci oraz obywatele lub rezydencji podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać otrzymać voucher do perfumerii Douglas za kartę kredytową Citibanku należy zarejestrować się na odpowiedniej stronie promocji:

<<<Strona promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas>>>

Voucher do perfumerii Douglas

Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest Karta Kredytowa World MasterCard lub o całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

Aby otrzymać voucher do perfumerii Douglas o wartości 400 zł należy:

  • W ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

I to tylko tyle. Tym razem Citibank nawet nie zobowiązuje nas do żadnej innej aktywności. Z reguły trzeba wydać w ciągu 3 miesięcy kilka tysięcy złotych albo przez rok wykonywać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie. W przypadku promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas brak jest jakiegokolwiek zobowiązania do aktywności. Może to być zaniedbanie, a może być to też celowe, pozytywne zagranie Citibanku.

Nagroda za spełnienie warunków promocji – voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca, następującym po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji. Voucher do perfumerii Douglas o wartości 400 zł ważny będzie 30.06.2017 r. Nie ma niestety informacji czy trzeba go wykorzystać jednokrotnie, czy zakupy można podzielić na kilka wizyt. Wszystkich zainteresowanych voucherem o wartości 400 zł do perfumerii Douglas za kartę kredytową Citibanku zapraszam tutaj:

Voucher do perfumerii Douglas


Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas”.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.