Voucher na 400 zł do mall.pl za kartę kredytową Citibanku

karte-kredytowa-citibanku

Nie ma miesiąca, w którym nie pojawiłaby się promocja związana z kartą kredytową Citibanku. Obecnie w ramach różnych promocji za kartę kredytową Citibanku można otrzymać telefon LG, 5% cashback do 400 zł rocznie czy voucher na 400 zł na Allegro. Z początkiem października za darmową kartę kredytową Citibanku można także otrzymać voucher o wartości 400 zł do sklepu mall.pl. Można wziąć bezwarunkowo darmową kartę Simplicity a warunek otrzymania vouchera jest dziecinnie prosty. Promocja trwa do 31.12.2016 r.

Promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu mall.pl przeznaczona jest do tych klientów, którzy od 01.01.2014 r. nie posiadali w tym banku żadnej głównej karty kredytowej. Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat.

Aby otrzymać otrzymać voucher o wartości 400 zł do sklepu mall.pl za kartę kredytową Citibanku należy zarejestrować się na odpowiedniej stronie promocji:

<<<Strona promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu mall.pl >>>

karte-kredytowa-citibanku

Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Można zawnioskować o Kartę Kredytową World MasterCard lub o całkowicie darmową Citi Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

Aby otrzymać voucher na 400 zł do sklepu mall.pl należy:

  • W ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

I to właściwie tylko tyle. Jednak Citibank standardowo wymaga od nas niewielkiej aktywności: Dodatkowo klient zobowiązany jest do dokonywania przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o Kartę minimum jedną transakcję miesięcznie przy użyciu Karty. Czyli co miesiąc należy wykonywać co najmniej jedną transakcję wydaną kartą. Jeżeli nie spełnimy tego warunki to Citibank naliczy nam karę w wysokości 200 zł.

Nagroda za spełnienie warunków promocji – voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online w drugim tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji. Voucher na 400 zł do sklepu mall.pl ważny będzie jest 31.03.2017 r. Można go wykorzystać tylko raz przy zakupach na co najmniej 401 zł bez uwzględnienia kosztów wysyłki. Można oczywiście za jednym razem kupić kilka przedmiotów. I to tyle wszystkich zainteresowanych voucherem o wartości 400 zł do sklepu mall.pl za kartę kredytową Citibanku zapraszam tutaj: karte-kredytowa-citibanku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.