Konto podwójnie zarabiające czyli 300 zł ponownie w mBanku

Konto podwójnie zarabiające

W mBanku pojawiła się, a właściwie została przedłużona akcja Konto podwójnie zarabiające – II edycja. Ponownie można otrzymać do 300 zł za aktywne używania eKonta oraz 3% na koncie osobistym do kwoty 3.000 zł. mBank zwraca 2% za płatności bezgotówkowe oraz płatności BLIK. Promocja Konto podwójnie zarabiające trwa do 31.01.2017 r. 

Z promocji Konto podwójnie zarabiające – II edycja mogą skorzystać osoby, które po 01.01.2015 r. nie posiadały w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego (indywidualnego bądź wspólnego). W ramach promocji mBank wypłaca premię w wysokości 2% za płatności bezgotówkowe kartą oraz BLIK przez okres 6 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia eKonta z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus, nie więcej niż 50 zł miesięcznie. Łączna wartość premii może wynieść 300 zł. Premie będą wypłacane do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków.

Konto podwójnie zarabiające

Aby otrzymać 300 zł premii od mBanku oraz oprocentowanie w wysokości 3% do kwoty 3.000 zł w promocji Konto podwójnie zarabiające – II edycja należy:

  • Wykonywać miesięcznie transakcje bezgotówkowe lub BLIK na łączną kwotę minimum 250 zł.
  • Zapewnić miesięcznie co najmniej jeden wpływ z obcego konta na kwotę minimum 1.000 zł.
  • Co miesiąc logować się do bankowości mobilnej mBanku.

Aby otrzymać maksymalna premię trzeba wydawać aż 2.500 zł miesięcznie. Trochę sporo. Dodatkowo od razu eKonto oprocentowane jest na 3% do kwoty 3.000 zł przez okres 7 miesięcy łącznie z miesiącem otwarcia eKonta. eKonto z taryfą standard to rachunek bezwarunkowo bezpłatny. Karta staje się bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych. Standardowa opłata to 4 zł. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów sieci Euronet, Planet Cash, BZ WBK. W przypadku eKonta z taryfą plus należy zapewnić wpływy w wysokości 1.000 zł (inaczej 5 zł). Bezpłatne są wypłaty we wszystkich bankomatów w Polsce. Warunki zwolnienia za kartę są takie same. Wszystkich zainteresowanych promocją Konto podwójnie zarabiające – II edycja zapraszam tutaj:

Konto podwójnie zarabiające


Regulamin Promocji „Konto podwójnie zarabiające – II edycja”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.