Konto Oszczędnościowe Na dobry początek – nowe warunki

na dobry początek

Ponad 3 miesiące temu pisałem o nowej promocji Getin Banku – Koncie Oszczędnościowym Na Dobry Początek. Nowi klienci Getin Banku mogli otworzyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,80% na 4 miesiące do kwoty 100.000 zł. Z początkiem listopada promocja Na dobry początek została zmodyfikowana. Obecnie trwa promocja Na dobry początek – II edycja w ramach której konto oszczędnościowe oprocentowane jest od 1,60% do 2,20%. Promocyjna stawka ponownie obowiązuje przez 4 miesiące do 100.000 zł. Nowa promocja trwa do 31.01.2017 r.

Promocja Na dobry początek – II edycja skierowana jest do 4 typów klientów Getin Banku:

  • 2,20% dla nowych klientów otwierających konto oszczędnościowe wraz z kontem osobistym.
  • 1,90% dla nowych klientów otwierających konto oszczędnościowe bez konta osobistego.
  • 1,90% dla dotychczasowych klientów nie posiadających konta oszczędnościowego ale posiadajacych lub otwierających konto osobiste.
  • 1,60% dla dotychczasowych klientów otwierających konto oszczędnościowe.

na dobry początek

Nowi klienci to osoby, które od 01.09.2014 r. nie posiadały w Getin Banku produktu bankowego. Dotychczasowi klienci to Ci, którzy w okresie od 01.09.2014 r. nie posiadały w Getin Banku konta oszczędnościowego ale posiadały inne produkty. Obowiązkowy jest także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych oraz zgoda na marketing sms, telefoniczny oraz elektroniczny. Nadwyżka ponad 100.000 zł oprocentowana jest standardową stawką, która wynosi 1,20% lub 1,40% (dla kwot powyżej 500.000 zł). Oprocentowanie standardowe do kwoty 100.000 zł to 1% – 1,10%. Oprocentowanie standardowe może być podwyższone o 0,25% dla każdego progu dla aktywnych klientów spełniających warunki programu korzyści Mój Bank.

Poprzednie oprocentowanie w wysokości 2,80% było jednym z najlepszych. Obecnie jedynie stawka 2,20% jest całkiem dobra. Wszystko poniżej 2% to już po prostu słabo. Dla przypomnienia: przypadku konta oszczędnościowego otwieranego w promocji Na dobry początek – II edycja uzyskujemy dostęp do bankowości internetowej oraz dwie wypłaty/dwa przelewy bez opłat w miesiącu. W przypadku konta oszczędnościowego z kontem osobistym należy uwzględnić opłatę za kartę w wysokości 6,99 zł. Można jej uniknąć wykonując operacje bezgotówkowe na kwotę 300 zł. O pozostałej ofercie depozytowej Getin Banku pisałem tutaj:

na dobry początek


Regulamin Oferty Specjalnej „Na dobry początek”- II edycja.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.