Promocje bankowe raport czerwiec 2016

Promocje bankowe raport czerwiec 2016

Witam. Tradycją na moim blogu stało się publikowaniu w ostatnim dniu miesiąca raportu Promocje bankoweczyli comiesięcznego podsumowania tego, ile i w jaki sposób udało mi się zarobić dzięki korzystaniu z dostępnych promocji bankowych. Co miesiąc pokazuję, jak w prosty sposób można otrzymywać regularnie kilkadziesiąt czy nawet kilkaset złotych w postaci dodatkowych premii. Wszystkich zainteresowanych dorabianiem na bankach zapraszam do przejrzenia raportu za czerwiec.

Poprzednie kilka miesięcy były dla mnie i dla mojej narzeczonej rekordowe pod względem wpływów z promocji bankowych. Ja sam w poprzednim miesiącu otrzymałem w gotówce (bądź w biletach) 100 zł a moja narzeczona w sumie 362,13 zł. Niestety czerwiec jest miesiącem, w którym nasze wpływy nie są już tak okazałe, choć tak naprawdę nie ma co narzekać.

W czerwcu zanotowałem wpływ dzięki T-Mobile Usługi Bankowe w wysokości 25 zł oraz drugie 25 zł za korzystanie z promocji konta osobistego w Orange Finanse. Łącznie uzyskałem więc 50 zł. Moja narzeczona otrzymała takie same premie + 10 zł dzięki założeniu konta osobistego w mBanku. Czyli oboje w czerwcu łącznie zarobiliśmy dzięki uprzejmości banków 110 zł – ja 50 zł, narzeczona 60 zł. Na pierwszy rzut oka niewiele ale tak kwota piechotą nie chodzi a kolejne miesiące zapowiadają się o wiele lepiej.

Od początku roku zarobiłem już dzięki bankom 484,77 zł czyli ponad 80 zł miesięcznie. Cel to kwota 1000 zł w ciągu roku. Cel jak najbardziej realny ponieważ oprócz regularnych wpływów z T-Mobile Usługi Bankowe (skromniejszych bo zmieniają się warunki) i Orange Finanse liczę na 250 zł za konto osobiste w Credit Agricole w promocji 250 zł za przeniesienie oraz 100 zł za zamknięcie oraz 300 zł dzięki poleconej kartcie kredytowej z premią 300 zł w T-Mobile Usługi Bankowe. Dzięki tym dwóm promocjom powinienem zyskać 550 zł do końca roku i 100 zł w przyszłym. Założę też konto osobiste w ING Banku Śląskim z premią 100 zł (wpłynie w przyszłym roku). Moja narzeczona także założyła konto w Credit Agricole, dodatkowo skorzystała z promocji mBanku w której 250 zł jest niemal pewne.

Moje premie z promocji bankowych:

  • Łącznie od początku roku – 484,77 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 2.371,27 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 4.528,40 zł.

Jak widać w dwójkę zarobiliśmy już ponad 4500 zł w ciągu ponad dwóch lat. To ponad 170 zł miesięcznie, które wpada do naszych budżetów niejako przy okazji. Do końca roku realna jest kwota 6000 zł. Szczerze mówiąc nie rozumiem tych osób, którzy mówią, że banki na nas zarabiają. Jak widać w łatwy sposób to my na bankach zarabiamy. I to praktycznie bez żadnego zaangażowania. Robimy tylko kilka przelewów i płacimy za zakupy w sklepach i internecie kartami. Tylko tyle i aż tyle. A promocji bankowych jest mnóstwo. Z aktualnym propozycjami banków można się zapoznać tutaj:


NAJLEPSZE PROMOCJE BANKOWE CZERWIEC 2016

Promocje bankowe raport czerwiec 2016


 

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.