100 zł na Circle K za kartę kredytową oraz dodatkowe 50 zł w Getin Banku

W ostatnich dniach jest wysyp promocji bankowych, w których można otrzymać premia za kartę kredytową. Takie akcje prowadzi obecnie ING Bank Śląski (300 zł), BGŻ BNP Paribas (400 zł), Citibank (smartfon Xiaomi, 350zł) oraz niedawno Bank Millenium. Premię za kartę kredytową można także otrzymać w Getin Banku. Reaktywowana została akcja Circle K z kartą kredytową Mastercard dzięki której wraz z akcją Punkty Powitalne Getin Noble Bank SA umożliwia w prosty sposób otrzymanie 150 zł premii za kartą kredytową w Getin Banku. Podobnie jak poprzednią nagrodą jest voucher o wartości 100 zł na stację paliw Circle K oraz 3.000 punktów powitalnych w programie Mastercard Priceless Specials. Choć niestety obecnie otrzymanie tej drugiej warunki jest nieco problematyczne. Warunki są nadal banalnie proste do spełnienia – wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych i zarejestrowanie się w programie. Promocja ważna jest do wyczerpania puli 3.000 sztuk nagród (wcześniej w ciągu około pół roku ta pula nie ulega wyczerpaniu).

Premia 100 zł na Circle K za kartę kredytową w Getin Banku – warunki promocji:
  • Nieposiadanie limitu karty kredytowej w Getin Banku.
  • Zawarcie umowy na kartę kredytową Mastercard.
  • Wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych do końca miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych.

Nagroda – voucher w postaci kodu sms o wartości 100 zł do wydania na stacjach paliw Circle K zostanie wysłany w formie smsa do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełniania warunków i będzie ważny do 31.07.2019 r. Dodatkowo w ramach Promocji Punkty Powitalne GETIN NOBLE BANK SA otrzymuje się 3.000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials wymienne np. na voucher o wartości 50 zł na wspomniane stacje Circle K, lub inne nagrody. Należy do końca roku zawrzeć umowę o kartę i zarejestrować się w programie, ale nie później niż do 31.03.2019 r. No cóż – trochę problematyczne i mało realne. Poczekam do nowego miesiąca i zobaczę, czy ta akacja nie zostanie przedłużona. Jeżeli nie to trudno – premia 100 zł za stacje paliw Circle K i tak będzie bardzo cenna.

100 zł na Circle K za kartę kredytową oraz dodatkowe 50 zł w Getin Banku

Podsumowując – warunki promocji karty kredytowej Getin Banku są wręcz banalne – wystarczy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych i zarejestrować się w programie Mastercarda. Z tą drugą akcją jest problem i chyba trzeba poczekać jak sytuacja się rozwinie. Ponownie regulamin promocji jest krótki, prosty i przejrzysty – jedyne ograniczenie to wyłączenie dla obecnych posiadaczy kart kredytowych Getin Banku. Karta kredytowa Mastercard Standard staje się bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych w danym miesiącu (inaczej kosztuje 5 zł). Brak jest opłat za wydanie i odnowienie po roku. W przypadku braku spłaty w terminie RRSO wynosi standardowe dla kart kredytowych 12,70%. Dodatkowo konto osobiste w Getin Banku można otworzyć z premią 50 zł za otwarcie oraz kontem oszczędnościowym na 3,40% do kwoty 400.000 zł. Więcej szczegóły tutaj. A więcej informacji o nowej akcji karty kredytowej Getin Banku można znaleźć tutaj:


Regulamin Promocji Circle K z Kartą Kredytową Mastercard Standard. 

Regulamin Promocji Punkty Powitalne GETIN NOBLE BANK SA.


Ci, którzy nie mają jeszcze konta w Banku Millennium mogą je otworzyć w promocji Zyskaj 200 zł. Akcja ta skierowana jest do osób, które dotychczas nie otwierały konta w Banku Millennium w ramach jakiejkolwiek promocji. Jak widać warto być klientem Banku Millennium. Więcej o tej dobrej promocji pisałem tutaj:

100 zł na Circle K za kartę kredytową oraz dodatkowe 50 zł w Getin Banku

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.