Ponownie 400 zł na Allegro za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

Bank BGŻ BNP Paribas nieustannie premiuje nowych klientów – posiadaczy kont osobistych i kart kredytowych. Obecnie można w ramach promocji Konto na miarę otrzymać aż 320 zł za konto osobiste – szczegóły tutaj. W dniu wczorajszym po prawie rocznej przerwie wystartowała również akcja Do 400 zł na zakupy Allegro z kartą kredytową dzięki której w dosyć prosty sposób można otrzymać 4 vouchery po 400 zł na Allegro. Jedyne co trzeba zrobić to wykonywać transakcje po 1.000 zł w ciągu 4 kolejnych miesięcy. Promocja trwa do 31.03.2019 r. lub do wyczerpania puli 4.000 uczestników (wtedy rejestracja w programie nie będzie już możliwa).

W promocji mogą wziąć udział osoby, które na 18 miesięcy przed zawarciem umowy z BGŻ BNP Paribas nie miały ważnej umowy o kartę kredytową. Posiadacze kont osobistych i kont w BGŻ Optima mogą brać udział w akcji. Warunek odebrania nagród to rejestracja w programie www.mambonus.pl.

Aby otrzymać do 400 zł na Allegro za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas należy:
  • Pozostawić swoje dane na specjalnej stronie promocji.
  • Zawrzeć umowę z BGŻ BNP Paribas o kartę kredytową nie później niż do 31.03.2019 r.
  • W ciągu kolejnych 4 miesięcy, następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową wykonywać transakcje (bezgotówkowe i/lub gotówkowe) na kwotę równą lub wyższą niż 1.000 zł.

Do promocyjnych transakcji zaliczają się transakcje bezgotówkowe (z klasycznymi wyłączeniami*), jak też transakcje gotówkowe i przelewy z karty. Niestety transakcje gotówkowe i przelew z karty to prowizja 4,90% minimum 10 zł. Czyli w tym przypadku takie transakcje zjedzą prawie połowę należnej premii. Aby odebrać nagrodę należy zarejestrowanie się w programie mamBONUS na stronie www.mambonus.pl. Vouchery będą dostępne na tej stronie w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia miesiąca, w którym wykonamy promocyjne transakcje. Będzie można je odebrać przez kolejne 2 miesiące. Będą one ważne do 15.02.2020 r. – w trakcie zakupy na Allegro za jednym razem można wykorzystać tylko jeden voucher.

W promocji możemy zawnioskować tylko o kartę kredytową Mastercard. Wydanie tej karty jest darmowe o ile wykonamy transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych (dla karty GOLD to 1.000 zł). Standardowa opłata roczna i za odnowienie to 72 zł. Co ważne pojawiła się opłata w wysokości 25 zł w przypadku wypowiedzenia umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od daty jej zawarcia. Należy to uwzględnić, jeżeli po otrzymaniu premii będziemy chcieli zamknąć kartę Jeżeli ktoś połączy tą akcję z promocja konta osobistego to może otrzymać nawet 720 zł (szczegóły promocji konta poniżej). Wszystkich zainteresowanych nową, bardzo dobrą akcją BGZ BNP Paribas zapraszam tutaj:

Ponownie 400 zł na Allegro za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas


W ramach innej akcji Konto na miarę można otrzymać do 320 zł za darmowe konto osobiste Konto Optymalne. Samo 50 zł otrzymuje się za założenie konta, a kolejne 270 zł można otrzymać za transakcje bezgotówkowe. BGŻ BNP Paribas nalicza 3% zwrot za zakupy – maksymalnie 30 zł przez kolejne 9 miesięcy – szczegóły tutaj:


Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje:

  1. wrócone lub sporne a także wynikające z tytułu spłaty zadłużenia  w innym banku.
  2. Wykonane kartami dodatkowymi, w rozumieniu Umowy o Kartę, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika.
  3. Polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Do 400 zł na zakupy na Allegro kartą kredytową.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Program Lojalnościowy mamBONUS.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Ponownie 400 zł na Allegro za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.