320 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto na miarę

Bank BGŻ BNP Paribas kończy jedną promocję konta osobistego, żeby zaraz wystartować z kolejną akcją. Jeszcze dwa dni temu obowiązywał program Konto na Karnawał z premią 200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas. W dniu dzisiejszym wystartowała akcja Konto na miarę dzięki której za otwarcie i aktywne używanie darmowego konta osobistego można otrzymać do 320 zł premii. Nagroda w wysokości 320 zł za konto w BGŻ BNP Paribas otrzymuje się częściowo za otwarcie konta osobistego i częściowo (w większości) za wykonane transakcje bezgotówkowe. Promocja trwa do 28.02.2019 r. lub do wyczerpania puli 1.500 sztuk promocyjnych wniosków. Z pewnością akcja skończy się przed czasem. A można jeszcze otrzymać 400 zł na Allegro za kartę kredytową (szczegóły poniżej).

Z promocji Konto na miarę BGŻ BNP Paribasu mogą skorzystać tylko nowi klienci, czyli tacy, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadania karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji.

320 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w akcji Konto na miarę – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BGŻ BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie wniosku o otwarcie Konta Optymalnego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego dostępnego na stronie promocji.
 • Najpóźniej do 21.03.2019 r. zawarcie umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem kuriera.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

Konto osobiste – całkowicie darmowe Konto Optymalne jest otwierane od dłuższego już czasu jedynie za pośrednictwem kuriera. W ramach akcji otrzymuje się nagrodę 50 zł za samo otwarcie konta oraz 9 nagród po maksymalnie 30 zł za wykonywane transakcje bezgotówkowe (3% casback, maksymalnie od 1.000 zł miesięcznie). Premia jest wyższa niż w poprzednich promocjach ale za to warunki zwrotu też są bardziej wyśrubowane.

Premie w ramach akcji Konto na miarę:
 • 50 zł nagrody za:
  • Otwarcie Konta Optymalnego oraz zalogowanie się do 31.03.2019 r. do Aplikacji mobilnej GOmobile.
 • Maksymalnie 30 zł miesięcznie w postaci 3% zwrotu za zakupy przez kolejne 9 miesięcy:
  • Wykonywanie w miesiącach kwiecień – grudzień 2019 co najmniej 3 przelewów mobilnych (przez aplikację) na dowolną kwotę, w każdym miesiącu.
  • Wykonywanie transakcji bezgotówkowych na kwotę 1.000 zł – naliczany 3% zwrot za zakupy – 30 zł miesięcznie za zakupy w kwietniu – grudniu 2019.

320 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto na miarę

W obecnej promocji otrzymuje się 50 zł za samo otwarcie konta a później zwrot za zakupy w kolejnych 9 miesiącach. Aby otrzymać maksymalny zwrot miesięczny – 30 zł – należy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę 1.000 zł w ciągu miesiąca. To już trochę sporo. Jest też dodatkowy warunek – wykonanie 3 przelewów przez aplikację mobilną. Uciążliwe ale łatwe do spełnienia – mogą to być przelewy na nasze konta w innym lub innych bankach. Do promocyjnych transakcji bezgotówkowych nie zaliczają się pewne typy transakcji, o których piszę na samym dole (m.in. przekazy pieniężne, bukmacherskie itp.).

O przyznaniu pierwszej premii za otwarcie konta zostaniemy powiadomienia do 17.04.2019 r. Do 25.04.2019 r. będzie należało się zalogować na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty nagród. Pierwsza wypłata nastąpi do końca kwietnia, później zbiorczo do końca lipca, października i stycznia 2020 r. Niewykonanie transakcji bezgotówkowych w jednym miesiącu nie wyklucza z udziału w akcji i nie blokuje możliwości otrzymania premii w kolejnych miesiącach. I to wszystko. Dodatkowo w ramach innej akcji w BGŻ BNP Paribas można otrzymać 400 zł na Allegro za kartę kredytową. Szczegóły w kolejnym artykule. Wszystkich zainteresowanych premią 320 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w akcji Konto na Karnawał zapraszam tutaj:


Regulamin promocji Konto na miarę.


Konto Optymalne to:
 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę debetową.
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribasu i sieci Planet Cash.
 • 0 zł za przelewy internetowe.

320 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto na miarę


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Ponownie do 280 zł za konto w Santanderze

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.