Ponownie 150 zł za konto osobiste z wynagrodzeniem w Citibanku

W Citibanku nowi klienci praktycznie nie mogą otworzyć konta osobistego czy karty kredytowej bez żadnej nagrody. Obecnie można otrzymać smartfon Xiaomi Redmia 6A lub 21.000 punktów warte 350 zł za kartę kredytową w Citibanku. Trwa też Wielka Loteria dla posiadaczy kart kredytowych w Citibanku. Reaktywowana została też akcja, w której ponownie można otrzymać 150 zł za konto osobiste z wynagrodzeniem w Citibanku. Warunki akcji zostały niestety trochę zaostrzone ale nadal są łatwe do spełnienia. Dodatkowo można otrzymać standardową premię w postaci 4% zwrotu za przewalutowania przelewów. Nowa akcja promocyjna konta osobistego z wynagrodzeniem w Citibanku trwa do 30.05.2019 r.

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które po 01.01.2017 r. posiadały jakikolwiek produkt w Citibanku, w tym także jeżeli były pełnomocnikami do konta osobistego w Citibanku. Niestety nie wiadomo czemu Citibank wyklucza od poprzedniej edycji akcji posiadaczy kart kredytowych. Aby otrzymać 150 zł za konto osobiste z wynagrodzeniem należy złożyć złożą wniosek o Konto Internetowe Citi Priority z pośrednictwem specjalnej strony promocji, wyrazić zgody marketingowe i handlowe oraz… otrzymywać na otwarte konto wynagrodzenie w wysokości minimum 2.000 zł miesięcznie.

Ponownie 150 zł za konto osobiste z wynagrodzeniem w Citibanku

Wpływ wynagrodzenia należy zapewnić od kolejnego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta osobistego przez 5 kolejnych miesięcy. Maksymalnie można otrzymać 5 x 30 zł za każdy miesiąc, w którym na koncie zostanie zaksięgowane wynagrodzenie. Niestety Citibank zaostrzył regulamin i wynagrodzenie nie może już pochodzić z naszego konta w innym banku (wcześniej wystarczył przelew z odpowiednim tytułem). Niestety to utrudnienie, które sprawia, że trzeba „na poważnie” przenieść się do Citibanku. Premia miesięczna – 30 zł – będzie księgowana w następnym miesiącu, po miesiącu spełnienia warunków akcji. Niespełnienie warunków promocji w jednym miesiącu nie wyklucza z możliwości otrzymania premii w kolejnym miesiącu. I to wszystko. Wszystkich, których interesuje 150 zł za konto osobiste z wynagrodzeniem zapraszam tutaj:

Ponownie 150 zł za konto osobiste z wynagrodzeniem w Citibanku


Dodatkowo nowi klienci mogą otrzymać zwrot marży banku za przewalutowania – zlecone z konta osobistego przelewy walutowe – 0,80% dla chf (w dni wolne 3%) oraz 4% dla pozostałych walut. Tak naprawdę w ramach promocji przez 12 miesięcy będzie można robić przelewy walutowe do kwoty 20.000 zł po kursie bankowym – Citibank zwraca w tej akcji swoją marżę. Standardowo nie traktuję tego jako żadnej specjalnej akcji bo bardziej opłaca się założyć konto walutowe i korzystać z różnych platform internetowych do przewalutowań.


Konto Internetowe Citi Priority to:
  • 0 zł za prowadzenie.
  • 0 zł za obsługę karty.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych i za granicą po wyrażeniu zgód marketingowych (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe.

Regulamin oferty Zyskaj do 150 zł i premię walutową z kontem internetowym Citi Priority – edycja 2.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Ponownie 150 zł za konto osobiste z wynagrodzeniem w Citibanku

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.