200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus premia

W Banku BGŻ BNP Paribas kończą się jedne akcje dotyczące konta osobistego, a w jej miejsce pojawiają się po kilku dniach kolejne. Właściwie ciężko otworzyć w tym banku konto osobiste bez premii, co oczywiście cieszy. W miejsce opisywanej ostatnio akcji Konto plus bonus pojawiła się promocja Konto plus premia dzięki której można w prosty sposób otrzymać 200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas. Tym razem BGŻ BNP Paribas wymaga zasileń na konto oraz transakcji bezgotówkowych w odpowiedniej kwocie, co  nie jest jakieś trudne. Nowa promocja trwa do 07.04.2019 r. lub do wyczerpania puli 1.500 sztuk promocyjnych wniosków. I nawet jak skończy się bieżąca akcja to w jej miejsce po kilku dniach pojawi się nowa. A dodatkowo do końca miesiąca można zawnioskować także o kartę kredytową z premią 400 zł na Allegro.

Z promocji Konto plus bonus mogą skorzystać tylko nowi klienci, czyli Ci, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku – ciekawy zapis w regulaminie promocji w Banku… w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540). Posiadania karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji.

200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus premia – warunki:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BGŻ BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 07.04.2019 r. wniosku o otwarcie Konta Optymalnego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 22.04.2019 r. zawarcie umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem kuriera.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

Konto osobiste – bezwarunkowo bezpłatne Konto Optymalne jest otwierane od pewnego czasu jedynie za pośrednictwem kuriera, o czym jest mówi regulamin promocji. W ramach akcji ponownie otrzymuje się trzy nagrody: dwie po 50 zł i raz 100 zł. Wystarczy spełnić dosyć niewygórowane i proste warunki.

Nagrody w ramach promocji Konto plus premia:
 • Pierwsze 50 zł premii za:
  • Otwarcie konta w ramach promocji.
  • Zalogowanie się do 30.04.2019 r. do Aplikacji mobilnej GOmobile.
 • Drugie 50 zł premii za:
  • Spełnienie powyższego warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu maju 2019 należy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.
  • W miesiącu kwietniu 2019 należy otrzymać wpływy na łączną kwotę minimum 1.000 zł.
 • Trzecie 100 zł premii za:
  • Spełnienie powyższego warunków otrzymania pierwszej i drugiej nagrody.
  • W miesiącach czerwcu i lipcu 2019 należy wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł (miesięcznie).
  • W miesiącach czerwcu i lipcu 2019 należy otrzymać wpływy na łączną kwotę minimum 1.000 zł (miesięcznie).

200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus premia

Przelewy na Konto Optymalne nie mogą pochodzić z własnego konta w BGŻ BNP Paribas, BGŻ Optimie i (dawnego) Raiffeisen Polbanku. Z każdego innego banku przelewy (zasilenia) będą prawidłowe. Wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do uczestników w wiadomości e-mail nie później, niż do 19.06.2019 r. oraz 19.08.2019 r. Należy po pierwszej wiadomości zalogować się na stronie promocji podanym podczas rejestracji adresem e-mail i hasłem (można oczywiście skorzystać z opcji przypomnij hasło) i uzupełnić dane do wypłaty premii do 25.06.2019 r. Wypłaty premii nastąpią do końca czerwca i sierpnia 2019 r. Nie ma żadnych dodatkowych warunków ponieważ konto osobiste – Konto Optymalne jest bezwarunkowo bezpłatne – brak opłat miesięcznych za prowadzenia i obsługę karty. Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus premia zapraszam tutaj:


Regulamin promocji Konto plus premia.


Szczegóły akcji Do 400 zł na zakupy Allegro z kartą kredytową dzięki której w dosyć prosty sposób można otrzymać 4 vouchery po 400 zł na Allegro w BGŻ BNP Paribas tutaj:

 200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus bonus


Konto Optymalne to:
 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę debetową.
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribasu i sieci Planet Cash.
 • 0 zł za przelewy internetowe.

200 za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus bonus


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus premia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.