Lokata na Nowe Środki na 2,80% czyli powrót do „normalności”

Do dnia wczorajszego można było otworzyć w Getin Banku bardzo dobrą Lokatę na Nowe Środki z oprocentowaniem 3,30%. W dniu dzisiejszym pojawiła się nowa edycja tej lokaty z radykalnie obniżonym oprocentowaniem – o 0,50%. Obecnie dostępna jest 2 edycja promocji, dzięki której można otworzyć 3-miesięczną Lokatę na Nowe Środki ale z oprocentowaniem już tylko 2,80%. Świadczy to o tym, że sytuacja w Getin Banku oraz Idea Banku wróciła już do normy – oba te banki nie muszą już tak aktywnie walczyć o nasze oszczędności. Nie zmieniło się za to oprocentowanie drugiej Lokaty na Nowe Środki na 12 miesięcy – to nadal 2,50%. Nowa oferta ważna jest równo miesiąc, tj. do 18.04.2019 r. Ale nadal można otworzyć Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3,40% na 4 miesiąće o którym pisałem tutaj. Akcja przedłużona do 12.05.2019 r.

Nowa Lokata na Nowe Środki w Getin Banku:
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,80% oraz na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,50%.
  • Dla nowych środków.
  • Dostępna tylko jedna lokata dla każdego okresu.
  • Do kwoty 1.000.000 zł.
  • Bez obowiązku posiadania konta osobistego.
  • 7 dni na opłacenie wniosku.
  • Zerwanie przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.
  • Konieczność wyrażenia zgód marketingowych i handlowych.

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania w Getin Banku na dzień 10.03.2019 r. 11.04.2019 r. Można założyć tylko jedną Lokatę na Nowe Środki w opcji na 3 oraz lub jedną Lokatę na Nowe Środki w opcji na 12 miesięcy. Gdy wpłacone pieniądze nie spełnią warunku nowych środków, to zostaną założone dwie lokaty – jedna na oprocentowaniu promocyjnych dla kwoty odpowiadającej nowym środkom, druga na oprocentowanie standardowym 1,55%. Lokaty można założyć całkowicie online bez konieczności wizyty w Getin Banku i posiadania konta osobistego. Lokaty na Nowe Środki odnawiają się na oprocentowaniu równym stopie referencyjnej minus 0,25%. Więcej informacji o nowej lokacie Getin Banku można znaleźć tutaj:

Lokata na Nowe Środki na 2,80% czyli powrót do "normalności"


Dotychczasowi klienci aby otrzymać wysokie oprocentowanie muszą posiadać konto osobiste. Można wtedy założyć 3-miesięczną Lokatę Mobilną z oprocentowaniem 4% do kwoty 20.000 zł. Pozostałe lokaty dają już stawkę mniejszą niż 2%. Ale nadal można także wpłacić nowe środki na Konto Oszczędnościowe i cieszyć się stawką 3,40% na 4 miesiące do kwoty 400.000 zł. Ta promocja trwa jeszcze niecałe 3 tygodnie. Nowi klienci otrzymują też 50 zł za otwarcie konta z polecenia. O szczegółach tej bardzo dobrej akcji Getin Banku więcej pisałem tutaj:


Regulamin promocji Lokata/e-Lokata na Nowe Środki VIII – 2 edycja.

Karta produktu Lokaty na Nowe Środki.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.