Monety na Allegro za kartę kredytową w Santanderze

Po serii promowania kant osobistych banki zaczęły mniej lub bardziej promować karty kredytowej. Obecnie można otrzymać różne nagrody wartości od 300 zł do 400 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim, Citibanku, BGŻ BNP Paribas. Do tego grona nieśmiało dołączył Santander, w którym pojawiła się akcja Monety od Santander Bank Polska dzięki której można otrzymać Monety na Allegro za kartę kredytową w Santanderze. Monety te wymienia się na złotówki, które pomniejszają rachunek na Allegro. Jedna moneta warta jest jeden złoty. Akcja standardowo dotyczy nowych posiadaczy kart kredytowych (ale z krótkim okresem karencji) i trwa do 09.05.2019 r.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 11.03.2019 r. nie posiadały w Santanderze dowolnej głównej karty kredytowej. Należy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, a następnie pod nr telefonu 19999 lub przez kontakt z doradcą online w kanale Video złożyć wniosek o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk.  Do końca trwania promocji, czyli do 09.05.2019 r. należy zawrzeć umowę z Santanderem o wnioskowaną kartę kredytową. Należy posiadać oczywiście konto na Allegro – na taki sam adres e-mail, który został podany na stronie promocji.

Maksymalnie można otrzymać 291 monet na Allegro wartych 291 zł. Ale to jest spore przekłamanie – 135 monet można otrzymać w formie bezkosztowej, zdobywanie reszty jest po prostu bezcelowe (albo więcej kosztuje). 50 monet otrzymuje się już za samo otwarcie karty, kolejne 25 monet za transakcje na Allegro, 60 monet za transakcje bezgotówkowe (o odpowiedniej wartości), 120 monet za przelewy z karty oraz 36 monet za rozkładanie płatności na raty. Dwie ostatnie pozycje jednak są kosztowne. Monety zdobywa się już od miesiąca wydania karty.

Monety na Allegro za kartę kredytową w Santanderze – zasady:
  • 50 monet za otwarcie karty kredytowej.
  • 5 monet za pierwszą płatność w miesiącu na Allegro na kwotę minimum 50 zł – przez pierwszych 5 miesięcy od zawarcia umowy.
  • 5 monet za 5 transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 50 zł, 1 transakcja to 1 moneta. Monety przyznawane będą przez 12 miesięcy od zawarcia umowy.
  • 10 monet za pierwsze polecenie przelewu z karty w miesiącu na kwotę minimum 300 zł. Monety przyznawane będą przez 12 miesięcy od zawarcia umowy.
  • 3 monety za pierwsze uruchomienie Ratio (rat) w miesiącu na kwotę minimum 300 zł.

Monety na Allegro za kartę kredytową w Santanderze

Niestety polecenie przelewu z karty i rozłożenie na raty to odpowiednio 4% minimum 10 zł i 1% minimum 5 zł. Więc próby otrzymania dwóch ostatnich premii są praktycznie bezcelowe. Proste jest 50 monet na otwarcie, 25 monet za płatności na Allegro i 60 monet za wykonywanie transakcji bezgotówkowych. Daje to łącznie 135 monet – w przeliczeniu – 135 zł. O resztę nie warto się starać. Monety będą naliczane i dopisywane do konta Allegro w ciągu 5 dni roboczych od zawarcia umowy o kartę i wykonania promocyjnych transakcji. Mają one ważność 365 dni od daty przyznania. Pomniejszają kwotę do zapłaty przy zakupach na minimum 40 zł (bez kosztów wysyłki). Przy jednej płatności można wykorzystać od 10 do 100 monet.

Premia 135 monet, czy 135 zł jest dosyć spora ale też są pewne dalsze ale. Uczestnicząc w promocji trzeba się trochę bardziej związać z Santanderem. Co prawda wydanie karty staje się bezpłatne po wykonaniu 10 transakcji w ciągu 3 miesięcy od daty otwarcia karty (inaczej 90 zł). Jest też opłata miesięczna – 7,50 zł – niepobierana pod warunkiem wykonania 10 transakcji w poprzednim cyklu rozliczeniowym. Czyli aby spełnić efektywnie warunki promocji należy kupować na Allegro i wykonywać odpowiednią ilość i wartość transakcji bezgotówkowych. Akcja dobra, a byłaby bardzo dobra, gdyby 2 ostatnie warunki nie wiązałyby się ze sporymi opłatami. Wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę promocji tutaj:


Regulamin promocji Monety do Santander Bank Polska.


A dodatkowo nowi klienci Santandera, który w tym banku zdecydują się na założenie konta osobistego mogą otrzymać 80 zł za jego otwarcie z polecenia oraz do 200 zł za przelewanie swojego wynagrodzenia. Szczegóły tutaj:

Monety na Allegro za kartę kredytową w Santanderze


A tutaj pisałem o karcie Santandera 1|2|3 ze zwrotem do 760 zł:

Karta kredytowa 1|2|3 w Santanderze ze zwrotem nawet 760 zł


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Monety na Allegro za kartę kredytową w Santanderze

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.