300 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim (+inne promocje)

ING Bank Śląski stał się jednym z banków, dzięki któremu można otrzymać spore premie za konto, przelewanie wynagrodzenia, regularne inwestowanie oraz karty kredytowe. ING od początku współpracy wsparł mnie łączną kwotą 910 zł, a w tym roku mogę liczyć na kolejne 320 zł. W ostatnich dniach w ING Banku Śląskim pojawiła się kolejna okazja na dosyć solidną premię. W ramach promocji Nawet 300 zł z kartą kredytową Mastercard dla aktywnych_14.03–28.03.2019 można otrzymać tytułowe 300 zł w ciągu roku w postaci premii w wysokości 25 zł za 4 transakcje miesięcznie. Premia jest rozłożona w czasie ale jest dosyć pokaźna, a warunki jej otrzymania są banalnie proste do spełnienia. Promocja trwa dosyć krótki, bo do 28.03.2019 r. Promocja ograniczona jest też do 3.300 uczestników.

Nowa akcja promocyjna ING dotyczy nowych posiadaczy kart kredytowych ING nieposiadających na dzień 01.10.2018 r. żadnej głównej karty kredytowej. Należy także zawnioskować o kartę przez system Moje ING wpisując odpowiedni kod promocji: MC190313922. Posiadanie konta osobistego w ING Banku Śląskim nie wyklucza z udziału w promocji, a wręcz ją ułatwia. Uwaga – jeżeli umowę o konto podpisaliśmy za pośrednictwem kuriera i nigdy nie byliśmy w placówce ING to na 99% finalizacja umowy – podpisanie – będzie musiało się odbyć w placówce ING.

Aby otrzymać 300 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard w Systemie Moje ING, na infolinii lub w placówce ING.
  • Wpisać przy składaniu wniosku w odpowiednim miejscu kod promocyjny MC190313922.
  • Zawrzeć umowę o kartę do 28.03.2019 r.
  • Wykonać 4 dowolne transakcje miesięcznie w okresie od kwietnia 2019 do marca 2020.
  • Terminowo spłacać zadłużenia na karcie kredytowej.

300 zł za kartę kredytową w ING Banku Śląskim

Jak widać warunki są banalne. Wystarczą 4 dowolne transakcje miesięcznie aby otrzymać 25 zł. Oczywiście najlepiej wykonywać płatności bezgotówkowe. Premia – 25 zł będzie księgowana na karcie kredytowej do końca następnego miesiąca, po miesiącu wykonania transakcji. Ich brak w jednym miesiącu nie wyklucza możliwości otrzymania premii w kolejnych miesiącach. Łącznie otrzymuje się więc 300 zł, co jest sporą kwotą, nawet za kartę kredytową. Ważne, aby przy składaniu wniosku podać odpowiedni kod promocji. Po osiągnięciu puli 3.300 uczestników ING poinformuje na stronie promocji.

Pozostaje kwestia opłat. Za wydanie karty kredytowej nie ma opłat – jest opłata roczna w wysokości 50 zł dla karty Mastercard, pobierana po roku w przypadku braku wykonania transakcji bezgotówkowych w kwocie 500 zł miesięcznie (6.000 zł w ciągu roku). O ile nie będziemy wydawać kartą sporej sumy to niestety opłaty 50 zł nie unikniemy. Ale należy tą ewentualną opłatę wliczyć w koszty i tak sporej premii. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla transakcji bezgotówkowych, które nie są spłacane w terminie bezodsetkowym (oraz gotówkowych) wynosi 10,63%. Nowi klienci ING Banku Śląskiego mogą połączyć akcję i otrzymać też 140 zł premii za konto osobiste – szczegóły tutaj:


ING organizuje co jakiś czas także dodatkowe akcje, dzięki czemu można nazbierać pokaźną sumkę od tego banku. Na początek można otrzymać 140 zł za otwarcie konta. Później już jest z górki. Sam uczestniczę w akcji z inwestowaniem (drugi raz) i liczę na 200 zł premii (szczegóły tutaj). Co prawda ta promocja skończyła się pod koniec lutego ale bank ją regularnie powtarza. Dodatkowo wybranych klientów ING zaprasza do przelewania wynagrodzenia w zamian za 120 zł. Mnie zaprosił już… drugi raz. Kończę akcję w Santanderze za 300 zł (obecnie 200 zł) i z przyjemnością powracam z wynagrodzeniem do ING. Poza tym ING płacił 200 zł za dodatkową kartę kredytową – być może ta akcja zostanie ponowiona…


Regulamin Promocji Nawet 300 zł z kartą kredytową Mastercard dla aktywnych_14.03–28.03.2019,


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.