Promocje bankowe – raport kwiecień 2017

promocje bankowe raport kwiecieńWitam. Standardowo pod koniec miesiąca pojawia się na mojej stronie raport promocje bankowe, czyli podsumowanie moich skromnych (ostatnio) wpływów otrzymywanych dzięki dostępnym promocjom bankowym. Od ponad 3 lat publikuję regularnie podsumowanie z tego ile, za co i w jaki sposób udało się dorobić ekstra dzięki uprzejmości naszych polskich banków.  Kolejny miesiąc upływa bez spektakularnych premii ale z drugiej strony zawsze coś się pojawia, a globalne sumy robią wrażenie.

Początek roku zaczął się całkiem nieźle, ale kolejne miesiące to już tylko marazm w postaci wpływów 2 x 15 zł od  T-Mobile Usługi Bankowe. I tak też było w kwietniu. Szkoda, bo to koniec regularnych wpływów od T-Mobile, chyba, że weźmiemy jakiś produkt kredytowy. Powinienem otrzymać także 100 zł od ING Banku Śląskiego ale ING ociąga się z premią i na chwilę pisania tego artykułu nic nie wpłynęło. Mam nadzieje, że obejdzie się bez reklamacji. Szczególnie, że w połowie miesiąca powinny wpłynąć także od ING dwie premie (dla mnie i narzeczonej) po 100 zł za regularne inwestowanie. Zobaczymy jak się to rozwinie.

 Moje premie z promocji bankowych:
  • Łącznie od początku roku – 100 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 3.287,67 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 6.500,77 zł.

W kwietniu, po 3 latach udało się wreszcie przekroczyć sumę 6.500 zł uzyskanych dzięki promocjom bankowym. Przyśpieszenie miało być w kwietniu ale zostało przesunięte na maj. W maju już powinno nam wpłynąć łącznie (mi i narzeczonej) 300 zł od ING Banku Śląskiego. Narzeczona też powinna dostać 50 zł od Citibanku. W tle też są dalsze premie od Citibanku oraz 2 x 140 zł za lokaty w Toyota Banku. Kusi mnie także promocja Aktywnie z kontem BZ WBK (150 zł premii), ale czekam, aż pojawi się ona w jakiejś dodatkowej akcji (razem z narzeczoną spełniamy warunki karencji). Obym się tylko tego doczekał. Jak widać nawet jest w czym wybierać, a w ostatnich dniach pojawiło się sporo nowych propozycji (i to nie tylko od Citibanku).


NAJLEPSZE PROMOCJE BANKOWE

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.