5% zwrot za zakupy za granicą + 250 zł na fru.pl z Mastercard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

zwrot za zakupy za granicą

W T-Mobile Usługi Bankowe do końca kwietnia obowiązywała (właściwie to jeszcze przez chwilę obowiązuje) promocja 200 zł na zakupy z Kartą Kredytową T-Mobile Usługi Bankowe w ramach której można było otrzymać 200 zł na zakupy w Tesco. W T-Mobile Usługi Bankowe na dniach pojawiła się także nowa karta kredytowa Mastercard Travel dzięki której można uzyskać 5% zwrot za zakupu za granicą o wartości co najmniej 50 zł. Maksymalnie można otrzymać do 100  zł w ciągu miesiąca oraz do 560 zł w ciągu kolejnych 12 miesięcy. Dodatkowo w ramach kolejnej akcji za złożenie wniosku do 30.06.2017 r. można otrzymać voucher o wartości 250 zł dla minimum 2 osób do wykorzystania na fru.pl na wybrany CitiBreak.

Promocja Cash back dla transakcji bezgotówkowych zagranicznych z Kartą Kredytową Mastercard Travel T-Mobile Usługi Bankowe dotyczy osób, które w ciągu ostatnich 90 dni przed wydaniem karty nie miały innej karty w T-Mobile Usługi Bankowe. Promocja obowiązuje dosyć długo, bo aż do 30.04.2018 r. T-Mobile Usługi Bankowe zwraca 5% wartości transakcji, której kwota wynosi co najmniej 50 zł. Zwroty będą naliczane przez kolejne 12 miesięcy do kwoty 100 zł miesięcznie i 560 zł w ciągu 12 miesięcy od dnia uruchomienia karty. Będą one dopisywane do rachunku karty kredytowej w następnym cyklu rozliczeniowym.

5% zwrot za zakupy za granicą:
 • Od transakcji w wartości co najmniej 50 zł.
 • Do 100 zł miesięcznie.
 • Do 560 w ciągu 12 miesięcy.
 • Z płatności wyłączone są transakcje oznaczone kodami MCC 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900*.
 • Karencja – brak karty kredytowej na 90 dni przed zawarciem umowy.

I w przypadku zwrot za zakupy za granicą to wszystko.  Dodatkowo do 30.05.2017 r. można skorzystać z promocji Fru z Kartą Kredytową Mastercard Travel T-Mobile Usługi Bankowe w ramach której można otrzymać voucher o wartości 250 zł do wykorzystaniu dla minimum 2 osób na fru.pl** na wybrany CityBreak. Kod zostanie wysłany sms-em po miesiącu spełnieniu warunku – wydaniu w kolejnym miesiącu pod wydaniu karty kwoty co najmniej 300 zł. Zostanie on wysłany do końca okresu rozliczeniowego, przypadającego po okresie w którym spełnimy warunek transakcji bezgotówkowych Promocją będą objęte osoby, które wcześniej nie mieli żadnej karty kredytowej.

Voucher 250 zł na fru.pl – warunki:
 • Obowiązek braku posiadania wcześniej jakiejkolwiek karty kredytowej.
 • Wykonanie w kolejnym miesiącu, po miesiącu wydania karty, transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 300 zł.
 • Z płatności wyłączone są transakcje oznaczone kodami MCC 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900*.

I to właściwie wszystko o tych dwóch promocjach. Jest pewne ale. Wydanie karty Mastercard Travel jest bezpłatne ale już obsługa miesięczna to 8 zł (niepobierane po wykonaniu 4 transakcji bezgotówkowych). Dodatkowo po roku należy liczyć się z opłatą 70 zł za wznowienie (35 zł w przypadku transakcji bezgotówkowych na kwotę 7.500 zł lub 0 zł wydaniu aż 15.000 zł). Ale dzięki karcie kredytowej Mastercard Travel można nadal otrzymywać zwroty za płatności kartą do Konta Freeemium lub Konta Preemium. Od maja cashback będzie przysługiwał w T-Mobile Usługi Bankowe tylko klientom posiadającym dodatkowy produkt kredytowy. Wszystkich zainteresowanych kartą kredytową Mastracard Travel i 5% zwrotem za zakupy za granicą i voucherem 250 zł na fru.pl zapraszam tutaj:

zwrot za zakupy za granicą


O kontach Freemium oraz Preemium pisałem tutaj. Obecnie aby otrzymywać zwroty za zakupy należy powiadać produkt kredytowych. O promocji 10 zł za doładowanie dla klientów T-Mobile pisałem tutaj.

zwrot za zakupy za granicą


Regulamin Promocji Cash back dla transakcji bezgotówkowych zagranicznych z Kartą Kredytową Mastercard Travel T-Mobile Usługi Bankowe.

Regulamin Promocji Fru z Kartą Kredytową Mastercard Travel T-Mobile Usługi Bankowe.


*Z promocji wyłączone są transakcje w punktach posiadających kod MCC (Merchant Category Code):

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
 • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
 • 6012 –  instytucje finansowe.
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

** Specjalnie dla naszych użytkowników system przeszukuje dostępne loty wszystkich linii lotniczych (w tym także loty krajowe, tanie linie lotnicze oraz loty regularnymi liniami lotniczymi). Klienci mają możliwość bezpłatnej rezerwacji biletów lotniczych, m.in. takich linii lotniczych jak LOT, Lufthansa, Air France i wielu innych. FRU.PL udostępnia także możliwość bezpłatnej rezerwacji biletów lotniczych tanich linii lotniczych (Wizzair, Ryanair, EasyJet). Płatność za bilety lotnicze dostępna jest także dla klientów nieposiadających kart kredytowych. Na FRU.PL można także zarezerwować noclegi w hotelach na całym świecie. Oferujemy także możliwość rezerwacji samochodu na lotnisku. We FRU.PL możesz także wykupić ubezpieczenie lotu. FRU.PL to sposób na szybkie kupowanie najtańszych biletów lotniczych w kraju!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.