Same korzyści – 4 bilety do kina lub 100 zł do Rossmanna + 300 zł za eKonto

same korzyści

Dosłownie przed chwilą opisywałem promocję Zyskuj z eKontem (IV edycja). Nowi klienci za otwarcie i aktywne korzystanie z eKonta mogę otrzymać do 300 zł premii w postaci 2% zwrotu za zakupy i 50 zł dodatkowo za otwarcie eKonta z polecenia. Szczegóły tutaj. Właśnie wystartowała akcja Same Korzyści w ramach której za otwarcie eKonta z taryfą standard w mBanku można otrzymać 4 bilety do kina lub kartę podarunkową do wykorzystania w drogerii Rossmann. Promocję organizują znana z podobnych programów Agora, zasady promocji łączą się z akcją  Zyskuj z eKontem (ale nie poleceniem) a wniosku o eKonto można składać do 31.05.2017 r. lub do wyczerpania puli 1.000 sztuk nagród.

Z promocji Same Korzyści mogą skorzystać osoby, które po 01.01.2016 r. nie posiadały w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego (indywidualnego bądź wspólnego). Nagrody są dwie – do wyboru są: dwa podwójne zaproszenia do sieci kin Helios na dowolny seans 2D lub 3D (o wartości 100 zł) lub karta podarunkowa do perfumerii Rossmann o wartości 100 zł. Liczba nagród ograniczona jest do 1.000 sztuk – liczy się kolejność spełnienia warunków promocji.

Aby otrzymać 4 bilety do kina albo bon do Rossmanna w promocji Same korzyści należy:
 • Do 31.05.2017 r. zarejestrować się na specjalnej stronie promocji.
 • Wyrazić zgodę na zwolnienie mBanku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.
 • Wysłać wniosek o eKonto z taryfą standard wraz z kartą debetową i zawrzeć Umowę o Konto:
  • Za pośrednictwem kuriera.
  • W placówce mBanku.
  • W mKiosku.
 • Do końca miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia eKonta wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę (płatności kartą i/lub przelewy na inne konto spoza mBanku).
 • Do 15.06.2017 r. po zalogowaniu się na stronie promocji wybrać jedną z nagród.
  • W przypadku wybrania karty do Rossmanna do 27.07.2017 r. na stronie promocji podać adres do wysyłki nagrody.
 • Do 20.07.2017 r. odebrać powiadomienie o prawie do otrzymania nagrody.
 • Do 04.08.2017 r. odebrać wybraną nagrodę.

same korzyści

Bilety do kina zostaną przesłane poprzez wiadomość e-mail i będą ważne przez pół roku od otrzymania. W przypadku seansów 3D należy doliczyć koszt okularów (3 zł sztuka). Karta podarunkowa do Rossmanna zostanie wysłana na adres pocztowy. W tym celu do 27.07.2017 r. trzeba na stronie promocji podać adres do wysyłki karty. Zastępuje ona zwykłe pieniądze i będzie ją można wykorzystać wielokrotnie do wykorzystania wszystkich środków. Zarówno bilety jak i karta podarunkowa powinny zostać wysłane najpóźniej do 04.08.2017 r.

same korzyści

Dodatkowo w ramach promocji Zyskuj z eKontem (IV edycja) można otrzymać do 300 zł zwrotu za zakupy. mBank nalicza moneyback w wysokości 2% za zakupy kartą lub BLIK-em. Maksymalnie można otrzymać po 50 zł przez 6 kolejnych miesięcy. Więcej o tej promocji oraz eKoncie z taryfą standard (darmowe konto, darmowa karta po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych) napisałem tutaj. Podsumowując łącząc obie promocje można otrzymać za jednym zaraz do 400 zł premii. Wszystkich zainteresowanych opcją 4 bilety do kina lub 100 zł do Rossmanna zapraszam tutaj:

same korzyści


Regulamin akcji „Same korzyści na Bank”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.