Lokata Happy z premią 50 zł – uzupełnienie danych

lokata z premią

Witam. Od dzisiaj Agora, czyli partner promocji Lokaty Happy z premią 50 zł za otwarcie rozpoczął wysyłanie wiadomości e-mail z prośbą o podanie nr rachunku do wypłaty premii. Jeśli ktoś założył Lokatę Happy na początku trwania promocji i spełnił wszystkie warunki to dostał właśnie, lub niebawem dostanie wiadomość na swoją skrzynkę e-mailową z prośbą o uzupełnienie danych do premii. Trzeba uważać ponieważ wiadomość często trafia do spam-u. Należy zalogować się pod adresem lokata.zpremia.pl oraz podać swój nr konta, imię i nazwisko oraz adres.

Przy wpisywaniu danych nie powinno być pomyłek, ponieważ uzupełnić dane można tylko raz – później już nie ma możliwości edycji. Zgodnie z regulaminem promocji na uzupełnienie swoich danych mamy czas do 30.11.2014 r. Premia w wysokości 50 zł wpłynie na nasze konto do 05.12.2014 r. 


Uwaga ważne!

Jeśli ktoś nie dostał takiej wiadomości ten powinien wysłać wiadomość do Agory poprzez formularz kontaktowy. Po kilku dniach Agora poprosi o potwierdzenia założenia Lokaty Happy i będzie wyjaśniać sytuację.

6 Komentarze

  1. Witam. Ja nie dostałem takiej wiadomości. A gdy loguję się na tej stronie to pojawia się tylko ten napis, nie ma żadnego formularza. Czy to oznacza, że jakimś cudem nie zostałem zakwalifikowany, choć lokatę założyłem z linka Agory?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.