Październikowa Lokata Wielki Procent w Idea Banku

Lokata Wielki Procent oprocentowanie

Do wczoraj można było złożyć wniosek o otwarcie Lokaty Drużynowej, której oprocentowanie ostatecznie wyniosło 3,80%, a od dzisiaj w ofercie Idea Banku dostępna jest ponownie Lokata Wielki Procent na 4 miesiące, tym razem z oprocentowaniem dochodzącym do 3,80%. Oprocentowanie Lokaty Wielki Procent tak jak poprzednio zależne jest od wpłaconej kwoty i może wynieść od 3,50% do 3,80%. To mniej o 0,20% niż w poprzednim miesiącu ale oprocentowanie nadal jest bardzo wysokie, a w porównaniu do innych banków wręcz bezkonkurencyjne.

Lokata Wielki Procent oprocentowana jest zgodnie z poniższą tabelą:

Lokata wielki procent idea bank

Czyli jeśli wpłacimy 100.000,01 zł to oprocentowanie wyniesie 3,80%. Na takie oprocentowanie możemy liczyć jedynie w przypadku 3-miesięcznej Lokaty Power na nowe środki, także w Idea Banku. Wniosek o otwarcie Lokaty Wielki Procent można złożyć przez 3 dni – do 30.10.2014 r. Choć tak jak poprzednio Idea Bank zastrzega sobie możliwość przedłużenia ważności oferty.

Oto pozostałe warunki dotyczące Lokaty Wielki Procent:

  • Bez konieczności otwierania konta osobistego.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
  • Lokata odnawialna na standardowym oprocentowaniu (2,90%).
  • Możliwość założenia online.
  • 14 dni na opłacenie wniosku.
  • Zerwanie Lokaty Wielki Procent powoduje utratę odsetek.

Podsumowując oferta Lokaty Wielki Procent nawet po niewielkim obniżeniu oprocentowania jest bardzo dobra. Oprocentowanie 3,50% dla niższych kwot jest już bardzo dobre, a dla wyższych kwot dodatkowo rośnie do poziomu nieosiągalnego już w innych bankach. Idea Bank na szczęście nie przejął się obniżeniem stóp procentowych. Zobaczymy na jak długo.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.