Nowe Lokaty Hit Tygodnia w Bossabanku 27.10 – 02.11

Nowe Lokaty Hit Tygodnia w Bossabanku 27.10 – 02.11

Witam. Jak co tydzień opisuję na swojej stronie nową, aktualną ofertę Bossabanku w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia. W tym tygodniu do wyboru mamy 3-miesięczną Lokatę Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,25% oraz 12-miesięczną Lokatę Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,20%. W zeszłym tygodniu oferta była lepsza, w tym widać już mocno skutki obniżenia stóp procentowych. Oprocentowanie promocyjnych lokat spadło o 0,20%. Dodatkowo z oferty Bossabanku zniknęła EKOlokata Powitalna.

Oferta w ramach promocji Lokaty Hit Tygodnia:

  • 3-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,25%
  • 12-miesięczna Lokata Hit Tygodnia z oprocentowaniem 3,20%

Pozostała oferta EKOlokat:

  • 10-dniowa EKOlokata z oprocentowaniem 2,40%
  • 4-miesięczna EKOlokata z oprocentowaniem 2,80%
  • 7-miesięczna EKOlokata z oprocentowaniem 3%

Minimalna kwota EKOlokat oraz Lokat Hit Tygodnia to 1.000 zł, maksymalna to 100.000 zł (w przypadku 10-dniowej EKOlokaty to 20.000 zł). Jeden klient może co tydzień założyć dwie lokaty o różnych terminach zapadalności. Od każdej założonej i utrzymanej przez miesiąc lokaty Bossabank przekazuje 2 zł na ochronę foki szarej.

Przedstawiona oferta dostępna jest jedynie dla nowych środków i/lub nowych klientów. Lokaty odnawiają się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu, wynoszącym od 1,60% do 2,20%. Nadal nie zostało obniżone oprocentowanie konta oszczędnościowego EKOprofit – oprocentowanie wynosi 3,50% do kwoty 50.000 zł bez konieczności wpłaty nowych środków. 

Nowe środki to nadwyżka środków ponad sumę środków zgromadzonych w banku według stanu na:

  • 4-ty dzień miesiąca, poprzedzającego miesiąc w którym zakładamy lokatę, jeśli lokatę zakładamy od pierwszego do czwartego dnia miesiąca.
  • 4-ty dzień miesiąca bieżącego, jeśli lokatę zakładamy od piątego do ostatniego dnia miesiąca. Jeśli 4-ty dzień miesiąca przypada w dzień wolny od pracy, to bierze się pod uwagę następny dzień roboczy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.