iKonto z premią 70 zł za otwarcie w BNP Paribas Banku

iKonto z premią Paribas BAnk

Kolejnym bankiem, który próbuje zdobyć nowych klientów jest BNP Paribas Bank. Po problematycznej akcji związanej z tabletami tym razem BNP Paribas Bank we współpracy w Agorą S.A. zachęca do udziału w promocji „Konto z premią”, w której za otwarcie i używanie iKonta można zyskać 70 zł premii. Warunki, które trzeba spełnić są bardzo proste – wystarczy po otwarciu iKonta wykonać płatności kartą wydaną do konta na kwotę co najmniej 150 zł.


Uwaga – akcja przedłużona do 19.11.2014 r.


Uczestnikami promocji iKonto z premią 70 zł mogą być osoby, które mają pełną zdolność do czynności prawnych, posiadają obywatelstwo polskie i mieszkają na terenie Polski. Niestety jak zawsze w przypadku takich promocji jest też zastrzeżenie, że z promocji mogą skorzystać jedynie te osoby, które nie są i nigdy nie były wcześniej klientami w BNP Paribas Banku. Kto kiedyś miał przyjemność być klient BNP Paribas Banku to z promocji jest wyłączony.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać 70 zł należy do 16.11.2014 r. zarejestrować się na poniższej stronie:

<<<Strona promocji iKonto z premią 70 zł za otwarcie>>>

iKonto z premią

Następnie:

 • Na podany adres e-mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
 • Po kliknięciu w otrzymany link zostaniemy przekierowani na stronę promocji, gdzie należy złożyć wniosek o otwarcie iKonta.
 • iKonto należy otworzyć łącznie z kartą debetową MasterCard debit, następnie wykonać przelew autoryzacyjny oraz aktywować iKonto.
 • Do dnia 10.12.2014 r. należy wykonać płatności bezgotówkowe kartą MasterCard debit na kwotę minimum 150 zł.

O przyznanej premii zostaniemy powiadomieni do 19.12.2014 r. poprzez wiadomość e-mail. Następnie do 27.12.2014 r. będziemy musieli uzupełnić dane o nr otwartego iKonta oraz adres zamieszkania. Jeśli spełnimy wszystkie warunki promocji „Konta z premią” to do 31.12.2014 r. nasz rachunek zostanie uznany premią w wysokości 70 zł. Czyli obiecane 70 zł otrzymamy jeszcze przed końcem roku.

iKonto to internetowe konto osobiste w BNP Paribas Banku za:

 • 0 zł za prowadzenie przy miesięcznych wpływach na poziomie minimum 1.000 zł, w przeciwnym wypadku obsługa konta kosztuje 9 zł miesięcznie.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas Banku i 0 zł za pierwsze 4 wypłaty z innych bankomatów w Polsce, każda kolejna wypłata kosztuje 3 zł.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej przy płatnościach bezgotówkowych powyżej 200 zł miesięcznie lub w przypadku posiadania karty kredytowej w BNP Paribas Banku, w przeciwnym wypadku obsługa karty kosztuje 6 zł miesięcznie.

iKonto oferuje 3% Money Back* wartości transakcji online dokonanych kartą w ramach aplikacji PayU. Maksymalna kwota zwrotu to 50 zł miesięcznie, nie więcej niż 600 zł w ciągu roku kalendarzowego. Promocja 3% Money Back trwa do 12.06.2015 r. Warunkiem uzyskania zwrotu są miesięczne wpływy na poziomie minimum 1.000 zł. Aby otrzymywać maksymalny zwrot należy wydawać przez PayU (np. allegro) kwotę ok. 1670 zł miesięcznie. Jak dla mnie kwota ta jest nie do osiągnięcia.

Podsumowując warunki promocji nie są trudne do spełnienia. Kwota 150 zł, którą trzeba wydać aby otrzymać 70 zł jest bardzo niska. Warunek zwolnienia z opłaty za obsługę konta to tylko wpływ 1.000 zł (nie musi być to wynagrodzenie). Trochę trudniej może być z uniknięciem opłaty za kartę. Ale 200 zł nie jest kwotą zaporową. A kupujący na allegro i płacący przez PayU mogą liczyć na 3% Money Back.

Dodatkową zaletą jest to, że nie ma obowiązku posiadania iKonta po otrzymaniu premii. Czyli po Nowym Roku można przemyśleć współpracę z BNP Paribas Bankiem. Premia jest wypłacana przez Agorę S.A. więc nie powinno być takich problemów jak z tabletami. Ja z promocji na pewno skorzystam, tym bardziej, że po otrzymanej ostatniej premii z Aktywnej Karty wypowiedzenie w Getin Online czeka już tylko na wysłanie. Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj:

iKonto z premią Paribas* Zwrot za zakupy

13 Komentarze

 1. A jak długo czeka się na kartę debetową?
  I czy jeśli konto założyłem w listopadzie to w listopadzie też będę musiał wykonać płatności kartą za minimum 200 zł? Czy dopiero od grudnia?

 2. czy żeby dostać premię i nie płacić za kartę to w listopadzie lub grudniu muszę wydać łącznie 150 + powyżej 200 zł? wystarczy że zapłacę kartą w sklepie?

 3. Jeśli wypowiem umowę zaraz po otrzymaniu premii np. 01.01.15 to rozumiem że w styczniu muszę również przelać 1000 zł i wydać kartą 200 zł żeby nie było opłat?

 4. Zapomiałem i wymagane dane t.j. nr otwartego iKonta oraz adres zamieszkania uzupełniłem dopiero dzisiaj, 2.01.2015 (pozostałe warunki promocji spełniłem). Czy otrzymam jeszcze premię?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.