500 zł za polecenie oraz 100 zł z polecenia za konto Citi Priority w Citibanku

Banki w ostatnich miesiącach płacą co raz więcej nowym klientom za założenie kont osobistych. M. in. można obecnie otrzymać za konto 400 zł w BNP Paribas czy 430 zł w Santanderze. Nie wspominając o akcjach promocyjnych, w których można otrzymać po 200 zł za różne produkty. Bankiem, który płaci nowym klientom jest niezmiennie także Citibank. Od ponad półtora miesiąca trwa akcja Polecam Citi Priority – edycja I dzięki któremu można otrzymać 500 zł za polecenie oraz 100 zł z polecenia za konto Citi Priority w Citibanku. Warunek jest tak naprawdę tylko jeden – otrzymanie przez poleconego sumy wpływów w wysokości co najmniej 100.000 zł do maksymalnie dwóch miesięcy (szczegóły poniżej). Nowy program poleceń trwa do 31.01.2020 r. lub do wyczerpania puli 150 nagród (strona promocji jest nadal aktywna).

Osoba polecająca otrzymuje aż 500 zł i musi posiadać konto osobiste i/lub kartę kredytową. W przypadku nie posiadania konta osobistego premia zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej. Za to osoba polecona nie może być posiadaczem czy współposiadaczem (a nawet pełnomocnikiem) do konta osobistego czy rachunku oszczędnościowego w Citibanku od 01.01.2018 r. Należy pozostawić odpowiednie dane na specjalnej stronie promocji oraz wygenerować specjalny link oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji zasad promocji.

Aby otrzymać 500 zł za polecenie oraz 100 zł z polecenia polecony powinien:
  • Nie później niż do końca następnego miesiąca, po miesiącu założenia konta zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online.
  • Najpóźniej do ostatniego dnia pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta otrzymać na te konto sumę wpłat w wysokości minimum 100.000 zł.

500 zł za polecenie oraz 100 zł z polecenia za konto Citi Priority w Citibanku

Wpływy na konto nie mogą pochodzić z rachunków klientów indywidualnych prowadzonych przez Citibank. Nie ma co ukrywać – aby otrzymać tak solidną premię należy mieć duży zapas gotówki – albo 100.000 zł albo mniejszą kwotę, ale obracać nią tak, aby na koniec następnego miesiąca wykonać obrót do 100.000 zł. Teoretycznie uwzględniając około 40 dni roboczych na przelewy co dziennie (gdy konto założymy na początku miesiąca) wystarczy do spełnienia tego warunki około 2,5 tys. zł. Więc warunek nie jest taki do końca straszny. Nagrody – 500 zł dla polecającego i 100 zł dla poleconego – zostaną wypłacone do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków programu poleceń.

W przypadku wypłaty nagrody na rachunek karty kredytowej zmniejszy ona zadłużenie albo powiększy nadpłatę – nie jest wtedy pobierana opłata za wystąpienie nadpłaty w wysokości co najmniej 200 zł. Maksymalnie można otrzymać 4 premie za polecenie. O spełnieniu warunków Citibank poinformuje obie strony sms-em w… dniu wypłaty nagród. Zostanie ufundowana także dodatkowa nagroda na opłatę podatku od premii – zostanie od razu opłacony przez Citibank. Na koniec ważna informacja – Konto Citi Priority staje się darmowe po otrzymaniu wpływów w miesiącu w wysokości 5.000 zł (brak tego wpływu to opłata w wysokości 30 zł). Brak jest opłat za kartę debetową. Najlepiej brać udział w akcji w konfiguracji: mąż – żona, partnerzy, rodzina, gdzie dzielimy się premiami. Więcej informacji na stronie promocji tutaj:

Regulamin oferty Polecam Citi Priority – edycja I.


A należy dodać, ze to może być początek owocnej współpracy z Citibankiem. Moja narzeczona gdy chciała zamknąć konto to dostała 2 razy ofertę retencyjną i zgarnęła 180 zł i 150 zł w postaci zwrotu za zakupy. Nie wspominając, że za chwilę otrzyma 100 zł za rezygnację z rezygnacji z karty kredytowej. Obecnie można otrzymać 400 zł do Biedronki za kartę kredytową Citibanku – szczegóły tutaj:

500 zł za polecenie oraz 100 zł z polecenia za konto Citi Priority w Citibanku

Albo telefon LG K30 – szczegóły tutaj:

500 zł za polecenie oraz 100 zł z polecenia za konto Citi Priority w Citibanku


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

500 zł za polecenie oraz 100 zł z polecenia za konto Citi Priority w Citibanku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.