Smartfon LG K30 za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku

Citibank w dniu dzisiejszym wystartował z nową, kolejną promocją o przydługim tytule Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank Citi Simplicity i otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW dzięki której można otrzymać smartfon LG K30 za kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku wyceniany na 599 zł. Warunek to bycie nowym klientem i wydanie kartą w ciągu kilku miesięcy kwoty 2.000 zł darmową kartą kredytową Citibanku. Nowa promocja trwa do 31.01.2020 r. – co ważne – obowiązuje przesunięty okres karencji.

Z promocji mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.01.2018 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Wnioskuje się o całkowicie i bezwarunkowo bezpłatną kartę Citi Simplicity.

Smartfon LG K30 za kartę kredytową Citi Simplicit w Citibanku – warunki akcji:
  • Złożenie wniosku na odpowiedniej stronie promocji.
  • Dołączenie do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku za ostatnie 3 miesiące).
  • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogowanie się do bankowości internetowej i/lub mobilnej.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonanie *transakcji bezgotówkowych na kwotę łączną co najmniej 2.000 zł.

Smartfon LG K30 za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku

O otrzymaniu nagrody Citibank poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnieniu warunków akcji. Nagroda – LG K30 Dual Sim LMX320EMW (2GB/16GB, wyświetlacz 5,45”) najpóźniej do końca kolejnego miesiąca (z reguły dzieje się to o wiele wcześniej). Nie da się wybrać koloru telefonu a smartfon jest objęty 24-miesięczną gwarancją na podstawie wie numeru IMEI. Citibank wycenia telefon na 599 zł, ale ceny na popularnym serwisie aukcyjnym mówią raczej o cenie pomiędzy 450 zł a 500 zł. Dosyć solidna premia jak za wydanie stosunkowo umiarkowanej kwoty w ciągu 3 miesięcy. Wszystkich zainteresowanych nagrodą Smartfon LG K30 za kartą kredytową Citi Simplicity w Citibanku zapraszam tutaj:

Smartfon LG K30 za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku


Szczegóły akcji, w której można otrzymać 400 zł do sklepu Biedronka za kartę kredytową Biedronki, za wydanie kwoty 1.500 zł tutaj:

Smartfon LG K30 za kartę kredytową Citi Simplicity w Citibanku


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej – całkowicie darmowej Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

O  kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 18 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto (2.5000 zł netto w przypadku działalności gospodarczej). Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł. Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.