400 zł do Biedronki za kartę kredytową Citibanku

Citibank nie próżnuje w oferowaniu różnego rodzaju promocji bankowych. Po krótkiej przerwie wystartowała akcja w której w bardzo prosty sposób można otrzymać 400 zł do Biedronki za kartę kredytową Citibanku. Należy wspomnieć, że całkowicie darmową kartę kredytową. Promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka ma bardzo łatwe warunki do spełnienia – wystarczy wydać kwotę 1.500 zł w ciągu 3 miesięcy. A i okres karencji jest przesunięty na styczeń poprzedniego roku..Wnioski o promocyjną kartę można składać do 22.01.2020 r.

Z akcji mogą skorzystać klienci, którzy od 01.01.2018 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. To w porównaniu do poprzednich akcji przesunięty o rok okres karencji. Wnioskuje się o całkowicie i bezwarunkowo bezpłatną kartę Citi Simplicity.

400 zł do do Biedronki za kartę kredytową Citibanku – warunki akcji:
  • Zarejestrowanie się na odpowiedniej stronie promocji.
  • Do końca miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogowanie się do bankowości internetowej i/lub mobilnej.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonanie *transakcji bezgotówkowych na kwotę łączną co najmniej 1.500 zł.


Inne akcje promocyjne dotyczące kart kredytowych:

  • 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium – szczegóły tutaj.
  • 400 zł do Biedronki za kartę kredytową w BNP Paribas – szczegóły tutaj.
  • Smartfon OPPO AX7 za kartę kredytową w Citibanku – szczegóły tutaj.
  • 400 zł do wydania w sklepie mi-home.pl za kartę kredytową Citibanku – szczegóły tutaj.

O otrzymaniu nagrody Citibank poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do następnego miesiąca, po spełnieniu warunków akcji. Nagroda – E-kod o wartości 400 zł zostanie wysłana w ciągu 60 dni od daty otrzymania wiadomości o przyznaniu nagrody. Należy wtedy być nadal posiadaczem karty kredytowej. E-kod to 13-cyfrowy voucher, ważny 6 miesięcy od daty jego otrzymania, do wielokrotnego użytku, aż do wyczerpania środków na tym voucherze. Należy po zrobionych zakupach dać go kasjerowi do wbicia zamiast gotówki czy karty. Wszystkich zainteresowanych kwotą 400 do Biedronki za kartę kredytową Citibanku zapraszam tutaj:


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej – całkowicie darmowej Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

O  kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 18 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto (2.5000 zł netto w przypadku działalności gospodarczej). Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł. Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.