Proste 400 zł do Biedronki za kartę kredytową w BNP Paribas

BNP Paribas po wygaśnięciu jednej akcji dotyczącej promocji karty kredytowej bardzo szybko wystartował z kolejną. Tym razem w ramach promocji Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka można otrzymać 400 zł do Biedronki za kartę kredytową w BNP Paribas. W porównaniu do poprzednich akcji warunki otrzymania nagrody są banalnie proste. Wystarczy wykonać kartą transakcje w kwocie co najmniej 1.500 zł w ciągu kolejnych 3 miesięcy. Nowa promocja karty kredytowej BNP Paribas trwa do 30.11.2019 r. i łączy się z promocją 350 zł za konto osobiste o której pisałem tutaj.

Z promocji mogą wziąć udział osoby, które 01.01.2018 r. nie miały ważnej umowy o kartę kredytową. Posiadacze kont osobistych i kont w BGŻ Optima mogą jak najbardziej brać udział w akcji. Warunek odebrania nagród to standardowo rejestracja w programie www.mambonus.pl.

Aby otrzymać do 400 zł do Biedronki za kartę kredytową w BNP Paribas należy:
  • Pozostawić swoje dane na specjalnej stronie promocji. Po rejestracji na stronie promocji oddzwania pracownik banku, za pośrednictwem którego składamy wniosek o kartę.
  • Zawrzeć umowę z BNP Paribas o kartę kredytową nie później niż do 30.11.2019 r.
  • W ciągu kolejnych 3 miesięcy, następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową wykonać transakcje (bezgotówkowe i/lub gotówkowe) na kwotę równą lub wyższą niż 1.500 zł.
  • Do 30.04.2020 r. nie wypowiadać i nie zamykać karty kredytowej.

Do promocyjnych transakcji zaliczają się transakcje bezgotówkowe (z klasycznymi wyłączeniami*), jak też transakcje gotówkowe i przelewy z karty. Jednak transakcje gotówkowe i przelew z karty to prowizja 4,90% minimum 10 zł, czyli są to transakcje całkowicie nieopłacalne. Transakcje gotówkowe są ostatecznością gdyby do wymaganej kwoty 1.500 zł zabrakło kilkudziesięciu lub kilkuset złotych. Do transakcji promocyjnych nie zaliczają się na pewno płatności za rachunki i zasilenia wirtualnych kart.

Po wydaniu kwoty 1.500 zł otrzymamy voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Będzie on ważny do 30.11.2020 r. i będzie go można wykorzystać wielokrotnie do wykorzystania środków. Trzeba go po prostu podać kasjerowi przed dokonaniem płatności. Voucher pojawi się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni od daty spełnienia warunków akcji i będzie tam przez 2 miesiące. Dodatkowo za wykonywanie transakcji w programie mamBonus otrzymujemy dodatkowe punkty, które później możemy wymieniać na nagrody (np. bilety do kina czy vouchery). Już 200 punktów dostaje się za samą rejestrację. Dodatkowo 5.000 punktów dostanie się na start za wykonanie 4 transakcji w kwocie co najmniej 50 zł w ciągu 60 dni od daty zawarcia umowy (wliczają się do transakcji promocyjnych z Biedronką).

W promocji możemy zawnioskować tylko o kartę kredytową Mastercard. Nie ma opłat za wydanie – jest opłata miesięczna – 9 zł – niepobierana gdy wykonamy transakcje w kwocie (aż) 1.000 zł. Jeżeli wydamy w miesiącu kwotę 500 zł to opłata wyniesie 4,50 zł. Co ważne jest też opłata w wysokości 25 zł w przypadku wypowiedzenia umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od daty jej zawarcia. Należy uwzględnić te kwoty w przypadku udziału w akcji. Dodatkowo klienci nieposiadający konta osobistego od co najmniej 9 miesięcy mogą otrzymać 350 zł. Więcej informacji poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 400 zł do Biedronki za kartę kredytową w BNP Paribas zapraszam tutaj:

Proste 400 zł do Biedronki za kartę kredytową w BNP Paribas


W ramach innej akcji Konto z możliwościami można otrzymać 350 zł za założenie konta osobistego i bardzo umiarkowaną aktywność. Wystarczą zasilenia i odpowiednie transakcje bezgotówkowe. Szczegóły tutaj:

Proste 400 zł do Biedronki za kartę kredytową w BNP Paribas


Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje:

  1. Zwrócone lub sporne.
  2. Przeznaczone na spłatę zadłużenia  w innym banku.
  3. Wykonane kartami dodatkowymi, w rozumieniu Umowy o Kartę, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika.
  4. Polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Odbierz400 zł na zakupy w sklepach Biedronka.

Regulamin Sprzedaży Premiowej Program Lojalnościowy mamBONUS.

Regulamin sprzedaży premiowej 5000 pkt na start.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.