350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Konto z możliwościami

Jeżeli chodzi o BNP Paribas to nie można narzekać na brak akcji promocyjnych. Akcje promocyjne kont w tym banku pojawiają się praktycznie co tydzień. Wystartowała także promocja Konto z możliwościami dzięki której można otrzymać bardzo wysoką premię w kwocie 350 zł za konto osobiste w BNP Paribas. Wystarczy kilka zasileń i kilka transakcji bezgotówkowych. Nowa akcja promocyjna BNP Paribas trwa do 30.10.2019 r. lub do wyczerpania puli dostępnych 4.500 wniosków.

Z nowej akcji promocyjnej mogą skorzystać nowi klienci, którzy w ciągu 9 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji.

350 zł za konto osobiste w BNP Paribas – warunki akcji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 31.10.2019 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 06.11.2019 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku –Autenti.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 350 zł za konto osobiste w BNP Paribas>>>

350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Konto z możliwościami
Nagrody w ramach promocji Konto z możliwościami:
 • Pierwsze 150 zł premii za:
  • Otwarcie konta w ramach promocji.
  • W listopadzie wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych.
 • Drugie 150 zł premii za:
  • Spełnienie powyższego warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • We grudniu wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 200 zł.
  • W grudniu otrzymanie wpływów na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł.

Jeżeli chodzi o proces zakładania konta to odbywa się to online, a kurier przyjeżdża tylko potwierdzić tożsamość oraz wydaje kartę do konta. Tym razem jest najlepszy rodzaj premii – w gotówce. O przyznaniu nagród uczestnicy zostaną powiadomienie do 20 grudnia 2019 r. i 20 stycznia 2020 r. Należy do 25.12.2019 r. zalogować się na stronie promocji i podać nr konta w BNP Paribas do wypłaty premii. Nagrody – 150 zł i 200 zł zostaną wypłacone do końca grudnia i końca stycznia. Co do warunku do drugiej nagrody – zasilenia konta osobistego powinny pochodzić z innych kont nie też w BNP Paribas – najlepiej z naszego konta w innym banku albo od pracodawcy.

Konto Otwarte dla Ciebie jest bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie, ale jest opłata za kartę debetową – Kartę Otwartą na Dzisiaj. Nie jest pobierana gdy wykonamy jedną transakcję bezgotówkową lub nie ukończyliśmy 26 lat. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Wszystkich zainteresowanych kwotą 350 zł za konto osobiste w BNP Paribas zapraszam tutaj:

350 zł za konto osobiste w BNP Paribas w akcji Konto z możliwościami


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Regulamin promocji Konto z możliwościami.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

1 Komentarz

 1. Banki prześcigają się w coraz to bardziej korzystnych ofertach dla nowych klientów, ale powinny również pomyśleć o tym, by dbać o tym stałych. Często jest tak, że lepszą ofertę otwarcia konta dostaje nowy klient niż ten, który jest z bankiem już kilka lat. Warto to zmienić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.