200 zł za konto osobiste w Pekao SA

Do oferty banku Pekao SA powróciła bardzo dobra promocja konta bankowego dla nowych klientów. Ponad tydzień temu pojawiła się akcja Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą lub usługa bankowości elektronicznej Pekao24 i otrzymaj nagrodę do 200 zł dzięki której za spełnienie naprawdę prostych warunków można otrzymać premię w wysokości 200 zł za konto osobiste w Pekao SA. Naprawdę prostych warunków. Konto z premią 200 zł w Pekao SA można otworzyć do końca roku, tj. do 31.12.2019 r. Dodatkowo można otrzymać stawkę 3% na koncie oszczędnościowym przez 6 miesięcy do kwoty 30.000 zł.

Z  akcji mogą skorzystać tylko osoby, które w okresie od 01.01.2018 r. nie były związane z bankiem Pekao SA jako posiadacz czy współposiadacz umową rachunku bankowego. Po złożeniu wniosku umowę można podpisać podczas wizyty w placówce lub założyć je całkowicie online za pomocą tzw. biometrii. Co się o wiele bardziej opłaca.

Aby otrzymać 200 zł za konto osobiste w Pekao SA należy:
  • Złożyć wniosek o konto osobiste wraz kartą i/lub aplikacją PeoPay przez stronę internetową lub aplikację PeoPay.
  • Do końca pierwszego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta osobistego zapewnić wpływ w wysokości minimum 500 zł.
  • Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta osobistego wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową za pośrednictwem karty do konta lub za pomocą PeoPay.
  • W kolejnych trzech miesiącach zapewnić wpływy na otwarte konto w wysokości 500 zł oraz wykonywać jedną transakcję bezgotówkową (miesięcznie) za pośrednictwem karty do konta lub za pomocą PeoPay.

Akcja podzielona jest na dwa etapy. W końca następnego miesiąca należy zasilić konto (najlepiej z zewnątrz) kwotą 500 zł oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową (może być za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay). Następnie w ciągu kolejnych trzech miesięcy należy zapewniać także wpływy w wysokości 500 zł miesięcznie oraz wykonywać miesięcznie jedną transakcję bezgotówkową. Aby otrzymać drugą część premii należy założyć konto osobiste w Pekao SA online za pomocą strony internetowej (np. po ściągnięciu i zainstalowaniu PeoPay). Jeżeli będziemy próbowali założyć konto całkowicie online i coś pójdzie nie tak (np. weryfikacja tożsamości) to możemy dokończyć proces w placówce i mimo to warunek też zostanie uznany za spełniony.

Pierwsze 100 zł zostanie wypłacone na otwarte konto do końca drugiego miesiąca po dniu jego otwarcia, a kolejne 100 zł wpłynie najpóźniej do 29.05.2020 r. Dodatkowo otwierając konto oszczędnościowe otrzymujemy stawkę 3% do kwoty 30.000 zł na 6 miesięcy. Otwierane w ramach promocji Konto Przekorzystne – staje się bezpłatne po wykonaniu warunków promocji (osoby do 26-go roku życia nie muszą robić nic). Karta w tej promocji jednak nie jest konieczna – transakcję można zrobić przy pomocy aplikacji mobilnej PeoPay. Wszystkich zainteresowanych kwotą 200 zł za konto osobiste w Pekao SA zapraszam tutaj:

200 zł za konto osobiste w Pekao SA


Konto Przekorzystne w Pekao SA to:
  • 0 zł za prowadzenie po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 6 zł).
  • 0 zł za obsługę karty po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 3 zł).
  • 20 gr za sms autoryzujący w bankowości internetowej.
  • Bezpłatne wypłaty w bankomatach sieci Pekoa.
  • 2 bezpłatne wypłaty w bankomatach obcych i wszystkie za granicą po zasileniu kwotą 500 zł (inaczej 2% minimum 5 zł).

Regulamin Promocji Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą lub usługa bankowości elektronicznej Pekao24 i otrzymaj nagrodę do 200 zł.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł za konto osobiste w Pekao SA

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.