200 zł za konto osobiste i 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Po krótkiej przerwie spowodowanej wyjazdem rowerowym witam ponownie na moim blogu. Powracam do opisywania lokat, kont oszczędnościowych oraz promocji bankowych. Na pierwszy rzut idą dwie akcje Banku Millennium – 200 zł za konto osobiste w akcji Chwyć 200 zł dostępne dla nowych klientów oraz 200 zł za kartę kredytową w akcji Październik z kartą kredytową dostępne dla dotychczasowych klientów. Warunki otrzymania obu premii są bardzo łatwe do spełnienia – niewielkie zasilenia konta osobistego i transakcje bezgotówkowe. Akcja z kontem osobistym trwa do 04.11.2019 r. a akcja z kartą kredytową trwa do 08.11.2019 r. Dodatkowo można otrzymać stawkę 2,70% na Koncie Oszczędnościowym do 100.000 zł.


Najpierw o koncie osobistym. Jest to znana i lubiana akcja portugalskiego banku, który w ten sposób przyciąga nowych klientów. Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci Banku Millennium, którzy nie posiadają na dzień startu akcji (04.10.2019 r.) żadnych produktów w tym banku (nawet karty pre-paid czy funduszy), nie są pełnomocnikami do żadnych produktów. Z akcji mogą korzystać byli klienci Banku Millennium z zastrzeżeniem, że nie mogli wcześniej skorzystać z żadnej promocji przy zakładaniu konta osobistego Konta 360º lub Konta 360º Student. Niestety eliminuje to skutecznie wszystkich zawodowych łowców promocji ale jak ktoś może to warto skorzystać ten pierwszy raz. Pula promocyjnych wniosków to 7.000 sztuk i z pewnością nie zostanie osiągnięta.

Aby otrzymać 200 zł za konto osobiste w Banku Millennium należy:
 • Złożyć wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student za pośrednictwem specjalnej strony promocji do 04.11.2019 r.
 • Do 07.11.2019 r. zawrzeć umowę o Konto 360º (lub Konto 360º Student) wraz z kartą debetową z Bankiem Millennium.
 • Wyrazić wszelkie zgody marketingowe.
 • Do 31.01.2020 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
 • W miesiącach: listopadzie, grudniu 2019 r. oraz styczniu 2020 r. zasilać otwarte Konto 360º kwotą co najmniej 1.000 zł (suma wpływów miesięcznie).
 • W miesiącach: listopadzie, grudniu 2019 r. oraz styczniu 2020 r. wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową (i/lub BLIK) (miesięcznie).
 • Do 28.02.2020 r r. odebrać wypłaconą na konto osobiste premię w wysokości 200 zł.

<<<Strona promocji 200 zł za konto osobiste w Banku Millennium S.A. >>>

200 zł za konto osobiste i 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Aby otrzymać premię wystarczy kilka zasileń (mogą być one ze swojego konta w innym banku) oraz kilka transakcji bezgotówkowych w ciągu 3 kolejnych miesięcy. Dzięki tym działaniom nie ma opłat za konto. Konto 360º lub 360º Student zawierane jest za pośrednictwem kuriera lub po wizycie w placówce Banku Millennium. Więc zasady otrzymania premii są banalnie proste. Wszystkich zainteresowanych kwotą 200 zł za konto osobiste konto w Banku Millennium zapraszam tutaj:

200 zł za konto osobiste i 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium


Druga cykliczna akcja w której można otrzymać 200 zł to akcja z kartą kredytową. Dotyczy ona tylko dotychczasowych klientów ponieważ o kartę należy zawnioskować poprzez bankowość internetową Millennet. O kartę kredytową należy zawnioskować w bankowości internetowej (Millennet) lub Mobilnej,  przy czym w aplikacji mobilnej musimy otrzymać specjalne zaproszenie. Promocja dotyczy tylko nowych posiadaczy kart kredytowych Banku Millennium, którzy od 01.01.2017 r. nie posiadali głównej karty kredytowej. Trzeba wziąć kartę z limitem minimum 3.000 zł lub 5.000 zł (dla kart Gold). Pula promocyjnych wniosków została ustalona na 2.000 sztuk i z pewnością wystarczy dla wszystkich chętnych.

Aby otrzymać 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium należy:
 1. Zawnioskować o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną lub internetową z limitem co najmniej 3.000 zł lub 5.000 zł (dla kart Gold).
 2. Wykonywać transakcje bezgotówkowe i/lub blik w kwocie 200 zł w 3 kolejnych okresach:
 • Do końca grudnia.
 • W styczniu 2020 r.
 • W lutym 2020 r.

200 zł za konto osobiste i 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Nagroda – 200 zł – zostanie wypłacona na rachunek karty kredytowej najpóźniej do końca do końca marca 2020 r. – karta musi być wtedy aktywna i nie może być w okresie wypowiedzenia. Ponadto po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie każdy uczestnik promocji jest zwolniony z miesięcznej obsługi za kartę kredytową – standardowa opłata to 7,99 zł – niepobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Uwaga – transakcje w punktach akceptujących kartę oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory obarczone są prowizją 3% min. 7 zł. Należy uważać.

W ramach akcji można zawnioskować o kartę kredytową: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCardGold. Najkorzystniejsze to karty Impresja oraz Alfa. Obie dają 5% zwrot za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można w ten sposób otrzymać do 760 zł rocznie. Zwrot nalicza się na rachunek kart. Po zawnioskowaniu o kartę można ją otrzymać z automatu na oświadczenie lub zostać poproszony o dokumenty dochodowe – niestety nie wiadomo na jakiej podstawie Bank Millennium wybiera takie osoby. Dodatkowo, po otrzymaniu premii można bez problemu złożyć rezygnację z karty – wtedy Banku Millennium próbuje zatrzymać klientów – mi zaoferował 3% zwrotu za wszystkie transakcje przez 3 miesiące. Więcej informacji o zwrotach za zakupy z kartą kredytową Impresja można przeczytać tutaj, a na karcie kredytowej Alfa tutaj.


Wracając do promocji z kontem osobistym. Prowadzenie Konta 360º jest bezpłatne pod warunkiem wpływów na konto wysokości 1.000 zł oraz minimum 1 płatności kartą wydaną do konta. Po spełnieniu tego warunku bezpłatne stają się także wypłaty ze wszystkich bankomatów. Niespełnienie jednak tego warunku powoduje naliczenie opłaty za prowadzenie Konta 360º w wysokości 8 zł, opłaty 7 zł za kartę debetową oraz naliczenie opłat za wypłaty w bankomatach innych niż bankomaty Banku Millennium (5 zł od wypłaty). Należy pamiętać o tych specyficznych warunkach. Podobnie jest w przypadku Konta 360º Student – jedyna różnica to brak opłaty za prowadzenie konta, ale w przypadku opłat za bankomaty wymagana jest co najmniej jedna operacja kartą debetową w poprzednim miesiącu. Konto 360º Junior kosztuje 2 zł ale Bank Millennium nie pobiera tej opłaty gdy zostaną spełnione warunki bezpłatności Konta 360º.


REGULAMIN PROMOCJI  Chwyć 200 zł.

REGULAMIN PROMOCJI „Październik kartą kredytową”.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

200 zł za konto osobiste i 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.